Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Był pod działaniem alkoholu, nie miał uprawnień. Jechał motocyklem bez oświetlenia

Radzyńscy policjanci zatrzymali 20-latka, który kierował motocyklem bez wymaganego oświetlenia. Jak się okazało w trakcie kontroli drogowej, mężczyzna był pod działaniem alkoholu, a także nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania i poruszał się motocyklem niedopuszczonym do ruchu.

Policjanci z radzyńskiej drogówki w minioną sobotę w miejscowości Biała zauważyli motocyklistę, który poruszał się bez wymaganego oświetlenia. Jak się okazało nie był to przypadek.

– Kierujący motocyklem crossowym marki KTM, 20-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania, a motocykl okazał się niedopuszczony do ruchu i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenie OC. Dodatkowo mundurowi w trakcie wykonywanych czynności wyczuli woń alkoholu od mężczyzny. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się, a przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że 20-latek miał w organizmie 0,24 promila alkoholu – relacjonuje podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej Policji.

Mundurowi zabezpieczyli pojazd, następnie został on odholowany na parking strzeżony. Wkrótce 20-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie motocyklem w stanie po użyciu alkoholu grozi kara aresztu albo grzywny. Mężczyzna odpowie również za pozostałe popełnione wykroczenia drogowe.

10 komentarzy

 1. Był pod działaniem alkoholu, a także nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania i poruszał się motocyklem niedopuszczonym do ruchu…
  Wielka szkoda dla społeczeństwa, że se jakiego kuku nie zrobił albo nawet ostatecznie nie ustabilizował.

 2. … z +500 na motór uzbierał a na PJ już nie wystarczyło, i jeszcze alko ! … jaka przyszłość tego kraju

  • Gondol Jerzy Znadwisły

   Pytasz jaka przyszłość tego Kraju ? Taka będzie przyszłość jakich wybraliście se”przedstawicieli” Narodu.
   Ale jako, że: „mądry Polak po szkodzie”, już za 4 lata możecie wybrać lepszych. 😆

 3. Ale fujara miał crossa i nie dał rady uciec. Kiedyś dało się uciec simsonem albo WSK z której spadał łańcuch. Ta dzisiejsza młodzież

 4. Przypomniałeś mi lata młodości ale może 0.24 to było dla niego za dużo? Inne czasy mamy kiedyś MZ etz 250 dziś żonaty

 5. Bardzo szybki w nogach

  Crossem KTM i dać się złapać ehh

 6. Zamiast uciekać co za pusty łeb.

 7. Głąb powinien odprowadzić motocykl na złomowisko. Osobiście i pieszo. Na drugi koniec Polski. Za złomowanie zapłacić.

 8. Skoro tak napisałeś że ma pusty łeb że nie uciekł to już świadczy o Tobie że Ty masz pusty łeb

Dodaj komentarz