Budowa obwodnicy Lublina: Kompletnie pijany jeździł równiarką pomiędzy samochodami

Dzisiaj rano na budowie obwodnicy Lublina w Konopnicy zatrzymano kompletnie pijanego kierowcę równiarki. Co więcej, nie miał uprawnień, gdyż stracił je w ubiegłym miesiącu również za jazdę po pijanemu.

We wtorek około godziny 07:10 funkcjonariusze policji i Straży Ochrony Kolei pełniący wspólną służbę w ramach działań zapewniających bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych, jadąc w kierunku przejazdu w Kozubszczyźnie zatrzymali pijanego kierowcę maszyny drogowej. Gdy przejeżdżali przez budowaną obwodnicę Lublina, dostrzegli dziwnie poruszającą się wolnobieżną równiarkę.

Jej kierowca miał problemy z utrzymaniem swojego toru jazdy, poruszał się pomiędzy jadącymi autami, nie zwracając uwagi że panuje w tym miejscu spory ruch. Gdy podjechali bliżej, funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji dostrzegł, że kierujący maszyną jest mu doskonale znany.

W ubiegłym miesiącu bowiem, zatrzymał go gdy ten prowadził swoje auto w stanie upojenia alkoholowego. Wtedy mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Od razu zatrzymali więc pojazd do kontroli. Jak się okazało, również i tym razem od kierowcy czuć było silną woń alkoholu.

Kierującego poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.
– Badanie wykazało u 33-latka 1,78 promila w wydychanym powietrzu. Tomasz T. mieszkaniec Bychawy został przewieziony do Komisariatu Policji w Bełżycach celem wykonania dalszych czynności służbowych. Pojazd którym kierował mężczyzna, został za zgoda kierującego przekazany wskazanej przez niego trzeźwej osobie, posiadającej uprawnienia – wyjaśnia Piotr Stefaniuk z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Lublinie.

Teraz mężczyzna odpowie nie tylko za jazdę po pijanemu, lecz również za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz za wykonywanie obowiązków służbowych pod wpływem alkoholu.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-09-08 18:18:05

15 komentarzy

 1. Z abramowickiej to tylko i wylacznie GOLCE!!! GolTrans zrobie wam reklame! a po kase wpadne na tygodniu:D
  Ach ty mała dziwko kiedy mi wyplate oddasz…

  • jak tam ? dalej u G rotacja pracowników ? Buco się dalej przypier**la o wszystko czy trochę zmądrzał ? (wiem,wiem , pytanie retoryczne ;P ) Dobry był też kierowniczek SZ z pajero ;D miał tylko 2 funkcje : albo pierd**lił bez sensu o swoich wizjach albo spał w samochodzie hehe

   PZDR dla tych normalnych co jeszcze tam jeżdżą

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7851zł 0.91%
  • GBP 5.2717zł 0.51%
  • EUR 4.554zł 0.32%
  • CHF 4.1003zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!