Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Brzozówka: Straciła panowanie nad audi, zderzyła się z busem przewożącym dzieci. Trzy osoby trafiły do szpitala

W środę po południu w miejscowości Brzozówka doszło do zderzenia audi z busem przewożącym dzieci. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na drodze powiatowej w miejscowości Brzozówka w powiecie kraśnickim w gminie Szastarka. Jak nas poinformował st.asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji, funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierująca autem marki Audi, w wyniku nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zderzyła się z busem przewożącym dzieci. Po zderzeniu bus wpadł do przydrożnego rowu i omal nie uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictw medycznego, straż pożarna i policja. W busie podróżowała czwórka dzieci i dwie nauczycielki. Do szpitala przetransportowano z obrażeniami ciała kierująca audi oraz obie nauczycielki z busa. Dzieci nie ucierpiały w zdarzeniu.

Na miejscu pracują funkcjonariusze kraśnickiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem.

2017-05-31 14:30:26
(fot. POmoc Drogowa Auto Hol Kraśnik)

18 komentarzy

 1. Czy ten „grafik”, który zamazuje twarze jest światowej sławy mistrzem Paint’a? 100% profesjonalizmu!

  • Przynajmniej potrafi komputer obsługiwać. Nie to co ty – telegraf z poczty nadajesz.

  • ciebie plodzili bardzo sfaczalym organem, bo wygląda na to, że sama masz kompleksy wielkości Mount Everestu. Akurat w 1 komentarzu jest sporo racji, jakiś poziom serwisu powinien obowiązywać, a tak zamazać zdjęcie to już dziecko by lepiej umiało.

  • Sama pewnie tak niechlujnie namazałaś te zdjęcia. Zabolały słowa prawdy?

  • A nie pomyślałeś, że ktoś to robi na biegu na drodze ? Jak Ci nie pasuje to nie patrz …

 2. znowu AŁDI to teraz czas na BMW

  • Zauważyliście, że na podmiejskich „Stonkach”, co drugi samochód do takie 20-letnia A4? Tylko bardziej brudne.

  • Nie Brzozówka tylko Polichna Czwarta i nie droga gminna tylko powiatowa. Wiem bo tam mieszkam i wiem co mam w adresie.

 3. ASASA

 4. Codziennie miliony samochodów jeżdżą po Polsce. Jak to się dzieje, że tylko kilkadziesiąt, być może kilkaset (w skali kraju) wypada ze swojego pasa, lub nawet jezdni?
  W zimie można się jeszcze tłumaczyć, że droga (taka ciekawostka fizyczna) może być śliski. Ale teraz (w maju0) co sprawia, że samochody wypadają z dróg?

  • Studętkom jezdem to wiem że....

   Bo to panie 50/90… trza umić jeździć, a kierowcy tych kilkuset (w skali kraju), nie umi. 😀

 5. Znowu kierujące w natarciu – co chwilę jakaś traci panowanie nad samochodem. Naprawdę nie wszystkie kobiety muszą pchać się za kierownicę … Gdyby taka głupia uderzyła w autobus z moim dzieckiem to bardzo pożałowałaby.

  • MATKO POLKO,ELWIRKO, Twoje córki nie uznają autobusu, liczą ze mamusia w końcu wygra samolot.

 6. Nie cierpię bab za kierownicą …jak widze taką za kierownicą to włącza mi się tryb ” uwaga bezmózg za kierownicą ” …trzy razy mi taka bezmyślna baba wjechała w auto ,wymuszając pierszeństwo ,a dwa razy ,nauczony że na takie trzeba uważac , w porę udalo mi sie zapobiec nieszczęsciu i zatrzymać ,bo jechała taka bezmyśnie nie zwracajac uwago na znaki …. jak one zdają prawo jazdy ,z takim upośledzeniem umysłowym