Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Brutalne pobicie nastolatka zarejestrowane na filmie. Policjanci dotarli do pokrzywdzonego 18-latka

Bialscy policjanci ustalają szczegóły pobicia 18-latka widocznego na nagraniu, które trafiło do sieci. Film wczoraj pojawił się na stronie internetowej portalu slowopodlasia.pl. Mundurowi dotarli już do nastolatka, który został pobity.

Bialscy policjanci prowadzą czynności w związku z nagraniem jakie ukazało się na stronie internetowej portalu slowopodlasia.pl. Na krótkim filmie widać dwóch młodych mężczyzn, którzy biją i kopią po całym ciele leżącego na ziemi chłopaka. W pewnym momencie jeden z napastników skacze na niego nogami.

– Od chwili uzyskania tej informacji rozpoczęliśmy intensywne działania, które miały na celu ustalenie okoliczności nagrania. Przede wszystkim szczegółowo analizowaliśmy zabezpieczone nagranie. Bardzo istotne było dla nas dotarcie do pokrzywdzonego. Jeszcze tego samego dnia ustaliliśmy jego dane. Okazało się, że jest to 18-latek, który obecnie przebywa za granicą. Z relacji młodego człowieka wynikało, że w związku z tym zdarzeniem nie doznał obrażeń ciała – wyjaśnia komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Obecnie mundurowi ustalają personalia sprawców pobicia.

Policjanci apelują

– Zwracamy się z apelem do wszystkich, który są świadkami takich agresywnych zachowań. Pamiętajmy by w takiej sytuacji od razu informować nas dzwoniąc na numer alarmowy, tak byśmy mogli natychmiast podjąć działania. Również w przypadku posiadania takiego filmu bądź informacji prosimy o bezpośredni kontakt, nim takie nagranie trafi do sieci. Niestety w momencie upublicznienia dajemy czas sprawcom na zacieranie śladów czy próby dotarcia do pokrzywdzonych – informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej komendy.

Wideo znajdziecie w publikacji na portalu slowopodlasia.pl

(fot. Policja Biała Podlaska)

20 komentarzy

 1. a ja się pytam krzywoustego glapy ,kłamcy i oszusta dlaczego kłamał miesiąc temu o inflacji mówiąc bedzie spadać, dziś oficjalnie mam18,4% było 17,2%.

  i co pisowski kłamco pseudoekspercie , pilnuj gęby bo ktoś ci ją bardziej skrzywi !!!!!!!!!!!!!!

 2. Ruski troll (ale wolontariusz)

  Teraz wśród naszych (pożal się Boże) pociech, panują dziwne zwyczaje, wystarczy do sikania nie wyjąc „co trzeba”, a już jest to sfilmowane i ląduje na fejsie, Tik Toku, albo Youtube bo lajki, bo beka…
  A jak kogoś skopią do nieprzytomności to już największa sława dla operatora i autora.

 3. twój psychiatra

  Tych młodocianych bandytów, to pałą trzeba naprostować- bo inaczej to myślenie nie wróci im na właściwy tor.

  • Dziadek ze Slamsowa

   Ty nie wiesz co mówisz. Jeśliby polski strażnik graniczny, żołnierz, czy policjant (niepotrzebne skreślić) uderzył takiego przestępcę to szybciej by on trafił do pierdla niż ten innostranny bandzior (nie bójmy się tego słowa) powtarzam: bandzior.
   Do nich powinno się strzelać.

   • w każdej jednostce/komendzie powinny być ze dwa egzemplarze nieoznakowanej broni z dopiskiem „użyć w razie potrzeby – raport niewymagany”

  • Śmieci trzeba się pozbywać, a nie zamiatać pod dywan…

 4. twój psychiatra

  Dziadku :)- po co strzelać. Lepiej zacząć od mniejszych środków wychowawczych. Przetrzepać doope, jak dywan, a jak to nie pomoże to wtedy do kamieniołomów takiego bandziora. Tam będzie miał okazję spożytkować swoją energię.

  • Jest jeden polityk który chce przywrócenia chłosty, jakoś nie cieszy się dużym poparciem.

 5. Ta, nie doznał obrażeń, może jeszcze powie, że to była taka zabawa we wrestling… Po takim przekopie nic dziwnego, że dał nogę za granicę.

  • Ty mi tu nie...

   Jeśli chodzi o turystykę zagraniczną to wiem, ze z błahszych powodów się ją uprawia.
   Wystarczy światełko do nieba w Donbasie, czy na Krymie, a ze Lwowa drą do Polski tabunami.

 6. trzeba szukac sprawcow a nie pobitego

 7. Polecił bym się zająć panem Kasprzakiem podającym się za bylego agenta a obecnie dziennikarza śledczego, który to znalazł sobie sposób na ciągnięcie korzyści majątkowych i nichlubnej „sławy na śmierci tego chłopaka z Zamościa jak i naiwności jego zrozpaczonej matki, która najwyraźniej nie jest świadoma kim ten człowiek jest i o co tak naprawdę mu chodzi. Ten człowiek posiada na swoim koncie wyrok za nękanie i prześladowanie, a obecnie wziął sobie na celownik prezydenta miasta Zamość. Jak widac po filmach, które publikuje w internecie, oraz po tym co robił wcześniej, jest zdolny do wszystkiego, nawet pokazywania na transmisji publicznej ciała zabitego chłopaka. Widać również, że czerpie z tego niezwykła przyjemność.

 8. I na tym rola Policji i prokuratury się kończy. Sprawcy są znani z imienia i nazwiska poszkodowanemu więc dostanie pismo że tego typu zajście ścigane jest z oskarżenia prywatnego.

Wiadomości z info112