690 680 960

Branża IT spotka się na konferencji w Lublinie

W najbliższy piątek, 1 grudnia, branża IT spotka się na konferencji IT NonStop: Fintech hardcore w Lublinie, organizowanej przez firmę DataArt. Cały dochód z biletów przekazany zostanie na rzecz Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

Konferencja IT NonStop: Fintech hardcore to wydarzenie skierowane do doświadczonych specjalistów zainteresowanych nowościami i praktycznymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w sektorze łączącym technologie i finanse. Ważnym elementem wydarzenia, poza sesjami technologicznymi, jest strefa networkingu oraz możliwość bezpośrednich rozmów z ekspertami. Swoje tematy zaprezentują m.in. specjaliści z DataArt: Bartosz Matosiuk, Nikodem Szatkowski, Andrzej Szukiewicz (Lublin), Vyacheslav Mikhailov (Petersburg), Tetyana Golubyeva (Lwów) oraz Mariusz Gil, software architekt i trener Bottega IT Minds.

Wydarzenie skupia się wokół rewolucyjnych rozwiązań technologicznych w branży finansowej. Nie zabraknie takich zagadnień, jak machine learning, transformacja cyfrowa, platformy cyfrowe, platformy w chmurze czy blockchain. W ramach IT NonStop, w sobotę 2 grudnia odbędzie się warsztat Analiza i przetwarzanie danych w ekosystemie R, który poprowadzi Mariusz Gil.

Lubelska edycja wydarzenia to jedna z odsłon globalnego cyklu IT NonStop. W 5 miastach na terenie Polski, Ukrainy i Rosji spotkają się eksperci i pasjonaci innowacyjnych rozwiązań w projektach IT. Całość odbędzie się 1 grudnia 2017 od godz. 15:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski, Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk a także Politechnika Lubelska, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Cały dochód z biletów zostanie przekazany na rzecz Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

(fot. nadesłane)
2017-11-27 23:26:26

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)