Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Bolidy Formuły 1 trafiają na Lubelszczyznę. „Brat w trakcie jazdy zemdlał cztery razy” (PODKAST)

W województwie lubelskim znajduje się warsztat, w którym wycofane z wyścigów Formuły 1 bolidy przywracane są do użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na ten temat w formie podkastu.

„Brat cztery razy cztery razy zemdlał w trakcie jazdy” ODSŁUCHAJ PODKAST?

Z roku na rok w Polsce, podobnie jak na świecie, coraz większą popularność zyskują podkasty. Słuchacze cenią je za prostotę i wygodę, gdyż nie wymagają takiego zaangażowania odbiorcy, tak jak treści pisane czy też wideo. W przeciwieństwie do radiowych audycji, które są o danej godzinie, słuchacze sami wybierają, kiedy zapoznają się z danym tematem. Do tego słuchać ich można w każdej wolnej chwili.

Postanowiliśmy przygotować dla mieszkańców naszego regionu treści w formie podcastów, które dotyczą historii i teraźniejszości Lubelszczyzny, poruszane w nich będą również ciekawe wydarzenia, nie zabraknie też opowieści o ludziach mających niesamowite zainteresowania czy też zajmujących się nietypowymi rzeczami.

Właśnie tej ostatniej tematyki dotyczy pierwszy materiał. Mało kto wie, że w jednej z miejscowości w powiecie puławskim, znajduje się człowiek, który daje nowe życie bolidom Formuły 1. W jego warsztacie znajdują maszyny, którymi ścigali się słynni kierowcy.

Pan Dariusz wraz z kolegą przerabia te pojazdy, dostosowując je do tego, aby każdy chętny mógł się nimi przejechać. I to nie tylko jako pasażer, lecz również w roli kierowcy. A warto wiedzieć, że bolidy te osiągają nawet 360 km/h. Co ważne, nie ma w Polsce nikogo więcej, kto by się tym zajmował.

Bolidy Formuły 1 trafiają na Lubelszczyznę. „Brat w trakcie jazdy zemdlał cztery razy” (PODKAST) Bolidy Formuły 1 trafiają na Lubelszczyznę. „Brat w trakcie jazdy zemdlał cztery razy” (PODKAST) Bolidy Formuły 1 trafiają na Lubelszczyznę. „Brat w trakcie jazdy zemdlał cztery razy” (PODKAST) Bolidy Formuły 1 trafiają na Lubelszczyznę. „Brat w trakcie jazdy zemdlał cztery razy” (PODKAST)

(fot. podkast Zbigniew Pacholik)

6 komentarzy

  1. Oczywiście ?

  2. Z podniecenia

  3. A nie popuścić czasami ha ha.

  4. Nikt o tym nie wie, bo działalność prowadzona od grudnia 2022…. Promocyjka cichutka jakaś?

Z kraju