Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

BMW dachowało i uderzyło w drzewo. Zginęła młoda kobieta (zdjęcia)

W niedzielę przed południem na drodze wojewódzkiej nr 747 doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje 22-latka, której BMW wypadło z drogi i dachowało.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 10 na drodze wojewódzkiej nr 747 w miejscowości Stare Komaszyce w powiecie opolskim, na odcinku pomiędzy Chodlem a Opolem Lubelskim.

Jak nas poinformował sierż.szt. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, kierująca pojazdem marki BMW, 22-letnia mieszkanka Opola Lubelskiego, straciła panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi, dachował i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Pomimo przeprowadzonej reanimacja kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła na miejscu zdarzenia. W rejonie wypadku droga jest całkowicie zablokowana, ruch kierowany jest na objazdy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności wypadku. Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 747 mogą potrwać kilka godzin.

BMW dachowało i uderzyło w drzewo. Zginęła młoda kobieta (zdjęcia)

(fot. Policja Opole Lubelskie)

69 komentarzy

  1. Może jakby dopisali, że osierociła niespełna roczne dziecko to my niektórzy ryje stulili.

  2. A kto jest ojcem dziecka