Bili twardym narzędziem po głowie i gwałcili. Wszystko nagrali telefonem

Prokuratura wciąż prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa 32-letniego mężczyzny w miejscowości Dołha. Najnowsze ustalenia wykazały, że przed śmiercią nad mężczyzną brutalnie się znęcano.

Potwierdzają się wcześniejsze ustalenia prokuratury, dotyczące przyczyny i mechanizmu śmierci 32-letniego Pawła T. z Międzyrzeca Podlaskiego. Jego zwłoki odnalezione zostały w grudniu przez przypadkowych spacerowiczów w lesie w pobliżu miejscowości Dołha w gminie Drelów. Już wstępne oględziny wykazały, że ciało nosiło ślady pobicia, a nawet znęcania się. Z otrzymanej właśnie przez śledczych opinii biegłych sporządzonej w trakcie przeprowadzonej sekcji zwłok wynika, że mężczyzna m.in. był bity po głowie twardym i tępym narzędziem.

Spowodowało to uszkodzenie mózgu w postaci krwawych wylewów jak też krwiaków, a w następnie przyczyniło się do śmierci 32-latka. Jakby tego było mało, ofiarę próbowano też zgwałcić twardym narzędziem, wkładając je mężczyźnie do odbytu. Spowodowało to jego pęknięcie. Na całym ciele stwierdzono też liczne ślady pobicia.

W areszcie cały czas przebywają zatrzymane w tej sprawie trzy osoby: 38-letnia Galina J., 31-letnia Natalia M. oraz 25-letni Michał W. Usłyszeli oni zarzuty dokonanie gwałtu i zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, przy czym 31-letnia Natalia M. będzie odpowiadała za pomoc w zabójstwie i gwałcie, na Pawle T. Podejrzani przyznali się do winy. Michał W. jedynie zaprzeczył, aby brał udział w gwałcie.

Jak wyjaśniają śledczy, przyczyną tak brutalnego zabójstwa była zemsta. Całość została zaplanowana przez Galinę J. i Natalię M. Jak wyjaśniały kobiety, pokrzywdzony miał je nachodzić w celu pożyczania drobnych sum pieniędzy. W pewnym momencie kobiety wpadły na pomysł upokorzenia mężczyzny. Dlatego całość zdarzenia zarejestrowali za pomocą telefonu komórkowego. Sprawcom grozi od 12 lat pozbawienia wolności do dożywocia włącznie.

(fot. archiwum)
2018-02-04 12:37:20

12 komentarzy

  1. Galina J., Natalia M. … Slowem przyjezdna patologia, ktora teraz polscy podatnicy bede musieli przez lata utrzymywac… Beznadzieja.

  2. Dół z wapnem

  3. Takich ludzi mając dowody zabójstwa innej osoby w tak perfidny sposób powinno się ich pozbawiać życia…. Ich organy automatycznie powinny być przekazane do ratowania życia ludzi potrzebujacych, przynajmniej w ten sposób mogliby częściowo zrekompensować straty…

  4. Te dziw……niepowinny wyjść do usranej śmierci z kryminału!!! Tyle odemnie w tym temacie.

  5. Krzesło elektryczne

  6. Długi się spłaca.

  7. Tak się składa, że to ona była winna jemu kasę, nie odwrotnie!!!! Wolała zabić niż oddać 600zl :((

  8. Zwyrole! Można po ryju dac, ale są pewne granice…:(

  9. Mam nadzieje, że klawisze będą patrzeć w drugą stronę jak współwięźniowie będą to ludzkie ścierwo oprawiać.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska