Bili twardym narzędziem po głowie i gwałcili. Wszystko nagrali telefonem

Prokuratura wciąż prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa 32-letniego mężczyzny w miejscowości Dołha. Najnowsze ustalenia wykazały, że przed śmiercią nad mężczyzną brutalnie się znęcano.

Potwierdzają się wcześniejsze ustalenia prokuratury, dotyczące przyczyny i mechanizmu śmierci 32-letniego Pawła T. z Międzyrzeca Podlaskiego. Jego zwłoki odnalezione zostały w grudniu przez przypadkowych spacerowiczów w lesie w pobliżu miejscowości Dołha w gminie Drelów. Już wstępne oględziny wykazały, że ciało nosiło ślady pobicia, a nawet znęcania się. Z otrzymanej właśnie przez śledczych opinii biegłych sporządzonej w trakcie przeprowadzonej sekcji zwłok wynika, że mężczyzna m.in. był bity po głowie twardym i tępym narzędziem.

Spowodowało to uszkodzenie mózgu w postaci krwawych wylewów jak też krwiaków, a w następnie przyczyniło się do śmierci 32-latka. Jakby tego było mało, ofiarę próbowano też zgwałcić twardym narzędziem, wkładając je mężczyźnie do odbytu. Spowodowało to jego pęknięcie. Na całym ciele stwierdzono też liczne ślady pobicia.

W areszcie cały czas przebywają zatrzymane w tej sprawie trzy osoby: 38-letnia Galina J., 31-letnia Natalia M. oraz 25-letni Michał W. Usłyszeli oni zarzuty dokonanie gwałtu i zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, przy czym 31-letnia Natalia M. będzie odpowiadała za pomoc w zabójstwie i gwałcie, na Pawle T. Podejrzani przyznali się do winy. Michał W. jedynie zaprzeczył, aby brał udział w gwałcie.

Jak wyjaśniają śledczy, przyczyną tak brutalnego zabójstwa była zemsta. Całość została zaplanowana przez Galinę J. i Natalię M. Jak wyjaśniały kobiety, pokrzywdzony miał je nachodzić w celu pożyczania drobnych sum pieniędzy. W pewnym momencie kobiety wpadły na pomysł upokorzenia mężczyzny. Dlatego całość zdarzenia zarejestrowali za pomocą telefonu komórkowego. Sprawcom grozi od 12 lat pozbawienia wolności do dożywocia włącznie.

(fot. archiwum)
2018-02-04 12:37:20

15 komentarzy

 1. Nie lepiej powiesić na byle jakim drzewie ???

  • Powiesić na drzewie?
   5 minut i koniec, to ma być kara do końca życia gnić w więzieniu, powieszenie w tym przypadku to jak nagroda.

 2. Galina J., Natalia M. … Slowem przyjezdna patologia, ktora teraz polscy podatnicy bede musieli przez lata utrzymywac… Beznadzieja.

 3. Dół z wapnem

 4. Takich ludzi mając dowody zabójstwa innej osoby w tak perfidny sposób powinno się ich pozbawiać życia…. Ich organy automatycznie powinny być przekazane do ratowania życia ludzi potrzebujacych, przynajmniej w ten sposób mogliby częściowo zrekompensować straty…

 5. Te dziw……niepowinny wyjść do usranej śmierci z kryminału!!! Tyle odemnie w tym temacie.

 6. Krzesło elektryczne

 7. Długi się spłaca.

 8. Tak się składa, że to ona była winna jemu kasę, nie odwrotnie!!!! Wolała zabić niż oddać 600zl :((

 9. miedzyrzeczanin

  to ze sie do gwałtu nie przyznajesz to nic , ale byłeś przy tym i to chłopakom wystarczy , teraz niech mama wiadro wazeliny wysyła za tobą cwelindo gdzie kolwiek będzież siedział , sam wysle grypsy żeby zabawili sie z tobo cwelindo,jak pojesziesz w polskę to gwarantuje super doznania

 10. Zwyrole! Można po ryju dac, ale są pewne granice…:(

 11. Mam nadzieje, że klawisze będą patrzeć w drugą stronę jak współwięźniowie będą to ludzkie ścierwo oprawiać.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7367zł 0.01%
  • GBP 4.9904zł 0.22%
  • EUR 4.4769zł -0.02%
  • CHF 4.1226zł -0.33%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach