Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Biłgoraj: Pijany pirat drogowy w bmw

Biłgorajscy policjanci patrolujący drogę wojewódzką nr 835 zatrzymali pijanego pirata drogowego w bmw. Mężczyzna miał ponad 2 promile i niemal doprowadził do czołowego zderzenia z radiowozem.

Policjanci patrolujący drogę wojewódzką nr 835 na odcinku Biłgoraj-Tarnogród w ostatniej chwili zjechali na pobocze aby uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka bmw.

Patrol natychmiast zawrócił za kierowcą, który nie miał najmniejszego zamiaru zatrzymać się do kontroli drogowej.

-Pomimo wydawanych znaków do zatrzymania poprzez sygnały świetlne i dźwiękowe, kierowca nie reagował na polecenia funkcjonariuszy. Mało tego, jechał środkiem jezdni uniemożliwiając wyprzedzenie go. Wideorejestrator zapisał prędkość, z jaką poruszał się uciekinier m.in. w obszarze zabudowanym, gdzie przekroczył dozwoloną prędkość o 65 km/h – informuje mł. asp. Milena Wardach z biłgorajskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany w miejscowości Przymiarki. Jak się okazało, kierowca nie posiadał żadnych dokumentów pojazdu, ubezpieczenia OC, dowodu rejestracyjnego, a przede wszystkim uprawnień do kierowania. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że 36-latek był kompletnie pijany. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. W bmw jechała z nim 30-letnia pasażerka.

36-letni pirat drogowy odpowie przed sądem. Za przestępstwo jazdy w stanie nietrzeźwości oraz pozostałe wykroczenia grozi mu a kara do 2 lat pozbawienia wolności.

2014-10-23 09:25:16
(fot. wideo KWP Lublin)

7 komentarzy

 1. Mogli odstrzelić, zamiast łapać 🙁
  Po próbie staranowania mieli prawo użyć broni.

  • babka szeptucha zwyczajna

   Tak jest, Kubo. Gdyby w społeczeństwie istniała świadomość, że jak się jeden z drugim do kontroli nie zatrzyma, może być odstrzelony, to wystarczyło by kiwniecie palcem przez policjanta, a hamowałby taki z piskiem opon aż by dymiły jak przy kręceniu bączków.

   • Niestety, w tym kraju, a zwłaszcza w tym województwie (po odstrzeleniu pewnego małolata, co się blokady policyjnej przestraszył, bo mu rodzice motor kupili, ale o prawie jazdy „zapomnieli”, albo żal już było świniaka na prawo jazdy), Policja woli 10 razy pomyśleć, zanim wyjmie broń z kabury.
    I chociaż ma do tego prawo, to z niego nie korzysta (po tym jak tamten biedak musiał się po odstrzeleniu z raczka bandyty, który go próbował rozjechać, przez 3 lata tłumaczyć przed sądami i prokuraturą, to nawet nie jest dziwne).

 2. … w ostatniej chwili zjechali na pobocze aby uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka bmw…. na filmie nic takiego nie ma miejsca??

  • fątaś zwyczajny od szlafmycy

   Bo na filmie, ciemnoto pokazane jest to, co działo się potem.
   Czasami jednak skłonny jestem przyznać rację tym, którzy mówią, że komputer dziecku na komunię to zdecydowanie za wcześnie.

   • wręcz przeciwnie, widać moment jak bmw ich mija, a potem zawracają, więc skomponowałeś pięknego posta sam do siebie

 3. @fątaś zwyczajny od szlafmycy wręcz przeciwnie, widać moment jak bmw ich mija, a potem zawracają, więc skomponowałeś pięknego posta sam do siebie

Wiadomości z info112