690 680 960

Biedronka przeznaczy prawie 80 milionów złotych na prezenty świąteczne dla pracowników

Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci oraz zasilenia e-kodów pracowniczych to tradycyjne pakiety świąteczne, które sieć Biedronka przekazuje swoim pracownikom przed Świętami Bożego Narodzenia. W tym roku firma przeznaczy na nie prawie 80 mln złotych. Łącznie Biedronka w tym roku przygotowała niemal 81 tysięcy paczek dla pracowników i 78 tysięcy paczek dla dzieci.

Sieć Biedronka oferuje swoim pracownikom ponad 20 programów socjalnych i benefitów, opartych na 3 filarach: Zdrowie, Rodzina i Edukacja. Do jednych z atrakcyjniejszych należą tradycyjne benefity w okresie przedświątecznym. Pakiet świąteczny składa się z paczki świątecznej dla pracownika i jego dzieci. Firma przygotowuje 4 rodzaje paczek dla dzieci w zależności od wieku (0-2 lata, 3-6 lat, 7-10 lat, 11-18 lat). Oprócz paczek, w ramach pakietu świątecznego, pracownicy otrzymują e-kody pracownicze, którymi mogą zapłacić za zakupy w Biedronce lub Hebe. Kwoty zasileń poszczególnych e-kodów różnią się w zależności od progu dochodowego.

– Paczki świąteczne to wieloletnia tradycja w Biedronce, na którą czekają nie tylko pracownicy, ale również ich dzieci. Święta Bożego Narodzenia to święta rodzinne, dlatego chcemy sprawić, aby radość z prezentów odczuli również członkowie rodzin osób zatrudnionych w naszej firmie. Mamy nadzieję, że dzieci, które są najbardziej wymagające, będą zachwycone świątecznymi zestawami, które zostały przystosowane aż dla 4 grup wiekowych w oparciu o najnowsze trendy, rozwijanie zdolności i potrzeb charakterystycznych dla każdego wieku – informuje Agnieszka Sokołowska, dyrektorka ds. komunikacji wewnętrznej, EB i odpowiedzialności społecznej w sieci Biedronka.

Pracownicy w swoich paczkach znajdą elegancki zestaw galanterii skórzanej, w skład którego wchodzą 2 portfele – damski i męski, etui na karty i drobne oraz parasolkę, słodycze, kawę i kolekcję herbat.

Najmłodsi (0-2 lata) otrzymają 3 zabawki edukacyjne: kolorowy Traktor Farmer z 5 dźwiękowymi zwierzątkami, drewniany stolik muzyczny Confetti z instrumentami oraz 6 foremek i wałek do zabawy z ciastoliną. W paczce dla nieco starszych dzieci (3-6 lat) znajduje się Wesoła Żabka Froggy, która zachęca do wykonywania zadań ruchowych, Wieża z klocków, gra planszowa Jaś i Małgosia oraz Bingo Psi Patrol, a także słodycze.  Kolejna grupa wiekowa (7-10) w swojej paczce znajdzie głośnik bezprzewodowy, grę magnetyczną statki, grę Punto oraz zestaw słodyczy. Dla nastolatków (11-18 lat) Biedronka przygotowała smartwatche firmy TelForceOne, grę towarzyską Sherlock, świąteczne skarpetki, grę karcianą Dokończ zdanie oraz słodycze.

W tym roku Biedronka zaplanowała również dla pracowników specjalne, przedświąteczne atrakcje, które stworzą szansę na wygranie dodatkowych nagród pieniężnych oraz rzeczowych. W grudniu odbędzie się Wielki Świąteczny Quiz Biedronki, który na żywo on-line poprowadzi Krzysztof Ibisz i Zygmunt Chajzer, w trakcie którego będzie można wygrać e-kody na zakupy w Biedronce o wartości 1000 zł oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Przez cały okres przedświąteczny od 28 listopada do 24 grudnia będzie również działała specjalna strona dla pracowników z konkursami online, w których do wygrania będzie ponad 160 nagród rzeczowych oraz e-kodów na zakupy do Biedronki.

(fot. Media Biedronka)

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…