690 680 960

Bialscy policjanci z grupy „Speed” w akcji. W ciągu weekendu zatrzymali 10 praw jazdy

Policjanci z bialskiej drogówki podczas działań w ramach grupy „Speed” zatrzymali w ciągu weekendu 10 praw jazdy za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym. Rekordzistą okazał się kierowca mercedesa, który jechał z prędkością 148 km/h.

W niedzielę po południu policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę peugeota. 27-latek w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 117 km/h. Po godzinie 21.00 w miejscowości Żabce policjanci zatrzymali 32-latka. Mężczyzna kierując mitsubishi przekroczył dozwoloną prędkość również o 67 km/h.

W poniedziałek rano na Al. 100-lecia w Białej Podlaskiej policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena, który przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. Za kierownicą auta siedział 70-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Tego dnia policjanci zatrzymali jeszcze ośmiu kierowców, którzy jechali z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. Wszystkie popełnione wykroczenia zostały ujawnione na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Tłuściec.

Rekordzistą okazał się 35-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego. Mężczyzna kierując samochodem osobowym marki Mercedes, jechał z prędkością 148 km/h.

Wszyscy mężczyźni ukarani zostali mandatami. Zostały im zatrzymane również uprawnienia na okres 3 miesięcy. W jednym przypadku kierowca nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Odpowie dodatkowo za to wykroczenie.

(fot. Policja Biała Podlaska)

10 komentarzy

 1. Kolejny kretyn pędzący w terenie zabudowanym 148 km na godzinę chciałbym zobaczyć jego drogę hamowania w sytuacji nagłej.

  • Co najbardziej absurdalne, to to, że tacy osobnicy wymagają, od innych, żeby poruszali się prawidłowo, np. zakaz jazdy lewym pasem, a od poruszających się prawidłowo: traktorów, rowerzystów, autobusów itp, żeby zniknęli z dróg, bo uniemożliwiają rozwinięcia prędkości przelotowej.

 2. Super tak powinno być codziennie jechac z prowincją

 3. A karać to rozpędzone i wiecznie spieszące się towarzystwo ….dotkliwie i bezwzglednie …tylko ta wysokosć mandatów trochę żalosna i obawiam się że kwota 500zł ,jest dziś po prostu smieszna i nie „boli ” …żeby kara była skuteczna musi boleć ….minimum 2000 tys i gwarantuję ze szybko zobaczymy wyrażny spadek piractwa drogowego

 4. Zastanawiam się, dlaczego nigdy nie piszą ilu im uciekło? hahaha
  a w weekend dla jednego śmiałka było 1:0, więc pewnie było ich więcej 😀 a chwalą się tylko , że dogonili i zatrzymali 40 letnie audi albo bmw haha

 5. SUPER–Odziennie taka akcja być powinna szanowne wieśniaki..!!

 6. No nie wiem, Ci najszybsi to powinni miec zabierane prawo jazdy na dłużej dłużej i obowiazkowy kurs bezpieczeństwa za ktory sami zapłacą. W terenie zabudowanym to co taki kierowca moze zrobic w razie niespodziewanej sytuacji jak jedzie 150km? Wjechac w pieszych na chodniku, w przystanek?

 7. Czemu nie powiedzą ile zarobili z tej akcji „kasa” tylko ilu pijanych ile praw jazdy zabrali bzdety które mydlą oczy jacy to oni są skuteczni.

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas