Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Biała Podlaska: 18-latek napadł na niewidomą kobietę

18-letni mężczyzna usiłował dokonać rozboju na niewidomej, starszej kobiecie. Przestępstwo uniemożliwili świadkowie, którzy spłoszyli napastnika. Sprawca został zatrzymany przez policjantów tuż po zdarzeniu.

-Do zdarzenia doszło na ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej. Do idącej chodnikiem niewidomej kobiety, podbiegł młody mężczyzna, próbując jej wyrwać torebkę. W trakcie szarpaniny napastnik przewrócił kobietę na ziemię. Na widok tego zdarzenia zareagowali przypadkowi świadkowie, który spłoszyli sprawcę – informuje podkom. Jarosław Janicki z bialskiej policji.

-Patrol prewencji po kilku minutach od zdarzenia zatrzymał sprawcę rozboju. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. 72-letnia pokrzywdzona padając na ziemie doznała zwichnięcia stawu barkowego i złamania kości ramienia i została przewieziona do szpitala – dodaje podkom. Jarosław Janicki.

W piątek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek bialskiej Prokuratury zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Sprawcy przestępstwa grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

2014-05-05 12:01:01
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Nie dosyć że złodziej to tchórz i cienias. Wpieprzyć mu porządnie aż by się poszczał ze strachu!

 2. Takie ścierwo powinno mieć ucięte ręce, żeby już nigdy ich na nikogo nie podniosło… Do tego posypać solą żeby się wykwiczał porządnie.

 3. Poszukuję oszustów:
  Adam K***** i Elwira K******
  Ścierwa naciągają ludzi na wszelkie możliwe sposoby:
  Zaliczki na maszyny rolnicze
  Zaliczki na auta
  Zaliczki na tanie części samochodowe
  Wynajmują mieszkania…nie płacą i okradają wynajmowane mieszkania

 4. Dajcie cynk na areszt, wychowają go szybko.

 5. Pan Sołtys z Lublina

  Kiedyś takie rzezimieszki miały swój bandycki honor, nie napadali, nie bili, nie znęcali się nad „swoimi”, inwalidami, w swojej dzielnicy…
  Teraz bezstresowo wychowywane małolaty są bezwzględne, okradną, pobiją, a nawet za parę groszy zabiją każdego. Bywa, że swoich rodziców, rodzeństwo, dziadków i kumpli. .

 6. Powinno mu się wypalić oczy,jak Jurandowi.