To nie będzie zwykły bieg. W Lublinie odbędzie się morderczy trening Runmageddon Street Workout Park

Za tydzień w Lublinie odbędzie się trening, podczas którego uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia swoich możliwości. Całość poprowadzi doświadczony zawodnik, który wyjaśni również wszystkie tajniki dotyczące tej dyscypliny sportu.

RUNMAGEDDON to wyzwanie do zmierzenia się z własnymi słabościami. Zadaniem śmiałków jest pokonanie trasy usłanej przeszkodami, zarówno naturalnymi jak też utworzonymi sztucznie. Zawodnicy prąc naprzód niejednokrotnie muszą się wspinać, czołgać, skakać, spotkać się bliżej z błotem, wodą a nawet ogniem. Wiele osób rywalizuje pomiędzy sobą, w pokonaniu trasy w jak najkrótszym czasie.

-Jest to super zabawa połączona ze sportem. Jesteśmy ludźmi których zwykłe uliczne biegi nudzą, my potrzebujemy czegoś więcej, adrenaliny czy też uczucia całkowitego zmęczenia. Biegi OCR to teraz bardzo szybko rozwijający się sport. Nasza grupa Husaria Race Team ma oddziały w całej Polsce, startujemy w zawodach w kraju i zagranicą, w tym roku braliśmy też udział w Mistrzostwach Europy w Holandii oraz Mistrzostwach Świata w Kanadzie – wyjaśnia nam Rafał Mantyc z lubelskiej grupy biegaczy OCR Husaria Race Team.

Na treningu, jaki odbędzie się w najbliższą sobotę 25 listopada obok przedszkola nr 75 przy ul. Poturzyńskiej w Lublinie, będzie można spróbować pokonać niektóre z przeszkód które bywają na profesjonalnych biegach. Nie zabraknie części wydolnościowej, każdy chętny otrzyma wskazówki gdzie i jak trenować do tego typu biegów. Całość poprowadzi zawodnik z wielkim doświadczeniem w tym sporcie, który przyjedzie specjalnie w tym celu z Krakowa, aby przekazać cząstkę swojej wiedzy i doświadczenia które zdobył na trasach. Osoby chcące spróbować czegoś nowego, udowodnić samemu sobie na ile je stać, powinny dołączyć do treningu. Będzie też możliwość dołączenia do drużyny jak też bezpłatnego trenowania pod okiem instruktora.

(fot. OCR Husaria Race Team – zdjęcie ilustracyjne)
2017-11-19 12:25:37

Zobacz również

9 komentarzy

  1. Jaki dystans tego biegu ?

  2. Wszedzie ci patrioci i patrioci ………

  3. Cos dla korposzczurkow, a potem lansik na fejsiku

    • z całym szacunkiem, ale to jest bardzo ciężki bieg, niewiem czy wytrzymał byś 500 m tego dystansu, bieg z przeszkodami , błoto, ściany.itd. zapraszam

  4. strit łorkałt feszyn runmagiedog łorsoł edyszyn .. Gdzie jest ochrona języka polskiego?! już rzygam tymi ingliszami. Macie za mało wyobrazni widze,zeby wymyślac chwytliwe polskie nazwy. Zbyt ubogie słownictwo pijarowców.

    • Dokładnie. „Husaria Rejs Tim”…Skoro propagujecie polską historię, polskie barwy…to dlaczego nie polski język??

  5. o której godzinie początek?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska