Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Będą chodzić po przejściach oraz jeździć w kółko samochodami. Kolejny dzień protestów w naszym regionie

Dzisiaj w województwie lubelskim odbędą się kolejne protesty w ramach Strajku Kobiet. Tym razem mają one powodować utrudnienia w ruchu.

114 komentarzy

 1. Prawdziwe kobiety zróbcie pożądek z tymi ***.

 2. Prawdziwe kobiety zróbcie pożądek z tymi lewakami.

 3. Od jutra zacznie się fala covid wygenerowana przez motłoch, która po koniec tygodnia powinna podjechać pod 30 tysięcy infekcji. A w następnym tygodniu będą już konkretne ofiary siewców śmierci.

 4. Kobieta – żeński dojrzały płciowo osobnik z rodzaju Homo. W biologii przyjmuje się, że różnice w genotypie kobiety i mężczyzny determinują dymorfizm płciowy człowieka. Niestety ale uczestniczki tych protestów nijak nie pasują do tej definicji tym bardziej stara lesba organizatorka tych cyrków.

 5. babcia i dziadek powinni podziękować kolorowej wnuczce i oraz ciocie w rurkach

  • będa podziękowania i będzie bis

   Babcia i dziadek podziękuje, a nawet mamusia i tatuś podziękuje swojej córeczce kolorowej w odpowiedniej chwili, kiedy po rozdaniu praw tęczowym, rozdadzą aborcje na żądanie a na koniec eutanazje, oj a córeczka już będzie wiedziała co zrobić, przecież nie chcąc opiekować się chorym dzieckiem po co miałaby się opiekować starymi rodzicami, którymi nieraz trzeba się bardziej zajmować niż chorymi dziećmi. 🙂

 6. Do manifestujących

  Ciekawe przeciwko czemu będziecie protestować kiedy już spełnią się wasze marzenia o które walczycie dzisiaj, bo to że będziecie to pewne. Ponieważ i tak dalej będziecie tymi samymi smutnymi ludźmi.

 7. dlaczego na tych protestujących matki nie przeprowadzili aborcji???