Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Będą chodzić po przejściach oraz jeździć w kółko samochodami. Kolejny dzień protestów w naszym regionie

Dzisiaj w województwie lubelskim odbędą się kolejne protesty w ramach Strajku Kobiet. Tym razem mają one powodować utrudnienia w ruchu.

Na poniedziałek zaplanowane zostały kolejne protesty w ramach Strajku Kobiet. Odbędą się one w kilku miastach naszego regionu. Tym razem będą one polegały m.in. na ciągłym chodzeniu przez przejścia dla pieszych jak też jeżdżeniu z niewielką prędkością samochodami po wcześniej wyznaczonej trasie.

O godzinie 18 w Świdniku uczestnicy wyruszą autami z ronda Świdnicki Lipiec ’80, czyli przy helikopterze, a następnie skierują się ul. Racławicką, do ronda przy Galerii Venus. Dalsza trasa przejazdu wiedzie przez ul. Kosynierów, ul. Niepodległości, al. Lotników Polskich z powrotem do ronda przy helikopterze. Organizatorzy podkreślają, że pojazdy uprzywilejowane, czyli m.in. karetki pogotowia ratunkowego, wozy straży pożarnej i radiowozy policji będą przepuszczane.

Godzinę wcześniej, gdyż o 17:00 rozpocznie się MotoStrajk w Lublinie. Kierowcy spotkają się o godzinie 16.45 na parkingu przed Areną Lublin po czym wspólnie wyjadą na ulice, aby pokazać swoje wsparcie dla protestujących kobiet. Z niewielką prędkością mają się poruszać od ronda przy Gali do ronda przy zamku i z powrotem.

Z kolei w Białej Podlaskiej Strajk Kobiet ma polegać na ciągłym chodzeniu przez przejścia dla pieszych na ul. Terebelskiej lub ul. Narutowicza. Pikieta ma się rozpocząć około godziny 17.00.

(fot. lublin112.pl)

114 komentarzy

 1. Prawdziwe kobiety zróbcie pożądek z tymi ***.

 2. Prawdziwe kobiety zróbcie pożądek z tymi lewakami.

 3. Od jutra zacznie się fala covid wygenerowana przez motłoch, która po koniec tygodnia powinna podjechać pod 30 tysięcy infekcji. A w następnym tygodniu będą już konkretne ofiary siewców śmierci.

 4. Kobieta – żeński dojrzały płciowo osobnik z rodzaju Homo. W biologii przyjmuje się, że różnice w genotypie kobiety i mężczyzny determinują dymorfizm płciowy człowieka. Niestety ale uczestniczki tych protestów nijak nie pasują do tej definicji tym bardziej stara lesba organizatorka tych cyrków.

 5. babcia i dziadek powinni podziękować kolorowej wnuczce i oraz ciocie w rurkach

  • będa podziękowania i będzie bis

   Babcia i dziadek podziękuje, a nawet mamusia i tatuś podziękuje swojej córeczce kolorowej w odpowiedniej chwili, kiedy po rozdaniu praw tęczowym, rozdadzą aborcje na żądanie a na koniec eutanazje, oj a córeczka już będzie wiedziała co zrobić, przecież nie chcąc opiekować się chorym dzieckiem po co miałaby się opiekować starymi rodzicami, którymi nieraz trzeba się bardziej zajmować niż chorymi dziećmi. 🙂

 6. Do manifestujących

  Ciekawe przeciwko czemu będziecie protestować kiedy już spełnią się wasze marzenia o które walczycie dzisiaj, bo to że będziecie to pewne. Ponieważ i tak dalej będziecie tymi samymi smutnymi ludźmi.

 7. dlaczego na tych protestujących matki nie przeprowadzili aborcji???