Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Baryłka ropy coraz tańsza, a na stajach nadal drogo. Orlen tłumaczy, od czego zależy cena paliw

Ceny paliw na stacjach są nadal wysokie pomimo tego, że cena jednej baryłki ropy spadła do poziomu z lutego tego roku. Orlen zareagował na informacje pojawiające się w mediach społecznościowych i tłumaczy, od czego zależy obecna cena paliw.

18 komentarzy

 1. Walenie kotka za pomocą młotka obajtek dostał to czego chciał polacy tracą a Obajtek się bogaci jemu zależy na kasie i dlatego cena nie spada na Orlenie .

 2. Mam nadzieje, że ludzie nie łykają bezrefleksyjnie tych dyrdymałów…

 3. Wysoka cena paliwa wynika z rozdawnictwa naszego chorego rządu. Jadące cysterny z paliwem na wschód plusy dla Ukraińców którzy przyjeżdżają co miesiąc aby zabrać nasze pieniądze na Ukrainę. To są główne powody inflacji i drożyzny w Polsce. Kaczyński nie drukuje pieniędzy, on wyciąga z naszych kieszeni.

 4. W cenie jest ujęte przekazywane za darmo paliwo ókrai nie

 5. Wzrosła cena baryłki – paliwa w górę bo główny koszt to ropa,
  spadła cena baryłki – paliwa bez zmian bo główny koszt to transport i przerób

  Czekam tylko na grafikę z poziomem zarobków i siły nabywczej pieniądza we wszystkich wymienionych krajach , tam tez jesteśmy najniżej !

 6. Jak zaczęła się wojna i tak paliwo było jeszcze tańsze i baryłka ropy też. Wkręcają nas na bogato .Do góry to wiedzą jak podnieść ale opuścić to już nie ..Tylko ile zarabia Polak a ile Niemiec .W Uni jesteśmy. Śmiechu warte.

 7. do wykresu z cenami paliw w Europie trzeba dodać zestawienie średnich zarobków !!!

 8. przecie z czegoś trzeba opłacić te parę mln „braci” którzy mają wsio za darmo! :/

Z kraju