690 680 960

Ciała dwóch nastolatków w garażu. Nie udało się ich uratować

W niedzielę późnym wieczorem w jednym z garaży w Drelowie ujawnione zostały ciała dwóch nastolatków. Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji 18 i 19-latka nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Drelowie w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z garaży natrafiono na nieprzytomnego 19-latka. W pobliżu znajdował się 18-latek, który również był nieprzytomny. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Kiedy na miejsce dotarły służby ratunkowe w garażu panowało silne zadymienie spalinami. Przed przyjazdem strażaków na miejsce obaj nastolatkowie zostali wyciągnięci ze znajdującego się tam pojazdu. Jako pierwszy na miejsce przybył zastęp strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Drelowie i ewakuował nastolatków na zewnątrz budynku, a następnie przystąpiono do ich reanimacji.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w niedzielne popołudnie 18 oraz 19-latek poszli do garażu by naprawiać auto. Kiedy chłopcy nie odbierali telefonu członek rodziny postanowił sprawdzić co się dzieje. Zauważył wówczas nieprzytomnych nastolatków. Niestety pomimo podjętej reanimacji ich życia nie udało się uratować.

Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciała zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich. Prowadzone w tej sprawie śledztwo pozwoli wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

22 komentarze

  1. Ty jesteś chory, weź się lecz

  2. Najwyrazniej smród i „gryzienie” w gardle im odpowiadało skoro siedzieli do końca. To nie bezwonny czad tylko śmierdzące spaliny były.

  3. Samochód w garażu, piecyk w łazience. Z niewidzialnym zabójcą możemy się spotkać bez względu na wiek i mądrość.

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas