Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Barak: Zderzyła się z dzikiem, trafiła do szpitala

Kobieta w ciąży trafiła do szpitala po tym, jak zderzyła się z przebiegającym przez jednię dzikiem. Zwierzę padło na miejscu.

Do groźnego zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 20 w miejscowości Barak koło Lublina. Na starej drodze krajowej nr 17 samochód osobowy zderzył się z dzikiem. Na miejscu interweniowała policja i załoga ratownictwa medycznego.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca mitsubishi kobieta jechała w kierunku Garbowa. Nagle na jezdnię, tuż przed auto wybiegł dzik. Kierująca nie zdołała zahamować i doszło do zderzenia.

Zwierzę padło na miejscu, kobieta zaś została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Teraz dokładne okolicznosci zdarzenia ustalają policjanci.

Barak: Zderzyła się z dzikiem, trafiła do szpitala
Barak: Zderzyła się z dzikiem, trafiła do szpitala
Barak: Zderzyła się z dzikiem, trafiła do szpitala
Barak: Zderzyła się z dzikiem, trafiła do szpitala

(fot. lublin112)
2016-10-02 01:21:55

9 komentarzy

  1. Mialem tak z sarna. Uszkodzenia duzo mniejsze bo fartem sie odbila i w krzaki poszla. Lampa i zerzak tylko. A tu widze caly przod do roboty. No szkoda kobiety.

    • Eukaliptus najpierw piszesz o zniszczeniach samochodu i ile to do roboty a na końcu ” no i szkoda kobiety” Mnie szkoda Ciebie… Szkoda kobiety i Jej dzidziusia, szkoda dzika a na końcu szkoda samochodu..

  2. Pisze to po raz kolejny, dzikiej zwierzyny jest coraz więcej i robi się coraz bardziej niebezpieczne! Brak odstrzałów!

    • 100%. Co tam kobieta co tam dziecko co tam samochód ale szkoda dzika. Czyja zwierzyna niech płaci odszkodowanie za szkody rzeczowe i psychiczne !! Gajowy na to nie pozwolił,może teraz?

    • Jaki brak odstrzałów? Przecież polują, a jak komuś przeszkadzają dzikie zwierzęta, to niech leci na księżyc albo na marsa!! Trzeba zwolnić jak się nocą jeździ, i mieć oczy dookoła głowy. Bez zwierzyny ten świat był by nic nie warty. Wolę walnąć w dzika , niż w rowerzystę , niż pieszego bez oświetlenia, albo w menela leżącego na drodze. A więcej właśnie jest takich nocnych wypadków z ludźmi , niż ze zwierzyną!!

  3. Chory na ASF dzik popełnił samobójstwo.

  4. Zdrowia dla Pani i dzidziusia!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo