690 680 960

Awaria wodociągowa w Lublinie. Zalany blok, samochody w wodzie i rzeka płynąca ulicą (zdjęcia)

Pękła rura doprowadzająca wodę na teren osiedla. Zalała parking oraz wejście do jednego z bloków. Dostała się też do środka budynku.

W poniedziałek po południu doszło do awarii wodociągowej na lubelskim Czechowie. Przy ul. Oratoryjnej rozszczelnieniu uległa rura doprowadzająca wodę na teren osiedla. Wyciek był tak duży, że ulica zamieniła się w rwący potok.

Woda zebrała się też w miejscach, gdzie występuje obniżenie terenu. Jak nas poinformowano, zalała m.in. parking oraz wejście do jednego z bloków. Dostała się też do środka budynku.

Obecnie na miejscy pracuje już ekipa Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, która usuwa awarię.

(fot. nadesłane Paweł, nadesłane)

21 komentarzy

 1. Uwaga kierujący. Gdy poziom wody przekracza 5cm, to znaki poziome przestają obowiązywać.
  Ja nie podam na to paragrafów, bo są tutaj specjaliści od wyznaczania alej głównych na drogach równorzędnych i to oni powinni wyjaśnić graniczną wartość 5cm, przy której zmienia się pierwszeństwo przejazdu.

  • Teraz, na przełomie jesieni oraz zimy, warto przypomnieć sobie graniczne wartości dla poszczególnych warstw: wody, śniegu, lody, liści oraz błota, przy której znaki poziome przestają obowiązywać.

  • Czy redakcja lublin112.pl nie planuje przypadkiem logowania do forum dla jego użytkowników/komentujących poprzez profil zaufany, choćby poprzez login.gov.pl?…

   😛

 2. to po co sie wypowiadasz jak nie wiesz?

 3. teraz samochody beda spszedawac utopione bendzie smrud

 4. Wiklinowy Nocnik

  bierzta ponton chamy haha

 5. Bendzie, bierzta.

  Widać kto jest ze wsi i zamiast uczyć się w szkole wywoził gnój z obory.

 6. WENECJA WSCHODU – MIASTO INSPIRACJI

 7. Obsztyfitykultykiewicz

  No to teraz burak z Oratoryjnej rzucający jajami w samochody i ludzi ma za swoje. Widzisz pajacu, chciałeś parking dla siebie, to go masz, cały w szczynach i odchodach, możesz się teraz w tym wykąpać razem ze swoim samochodzikiem, karma wraca.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas