690 680 960

Autokar wypadł z drogi, spadł ze skarpy i przewrócił się na bok (zdjęcia)

Minionej nocy, na trasie Lublin – Zamość, przewrócił się autokar. Na szczęście w pojeździe nie było pasażerów. Dwaj kierowcy zostali opatrzeni przez ratowników medycznych.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Boniewo w powiecie krasnostawskim. Przed godziną 1 służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że na drodze krajowej numer 17, na odcinku Piaski – Krasnystaw, przewrócił się autokar. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący autokarem obywatel Ukrainy poruszał się w kierunku Zamościa. W pewnym momencie zjechał na prawą stronę, po czym pojazd wypadł z jezdni, spadł ze skarpy i przewrócił się na bok, na drogę serwisową.

Autokarem podróżowały dwie osoby. Byli to kierowcy. Na szczęście żaden z nich nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. który to już z kolei ?

 2. To dopiero początek, zobaczymy co będzie za trzy miesiące.

 3. maja zdrowie 2 ich było a jeszcze 1 z nich spał za kierownicą

 4. Komentujący zamiast współczuć, hejtują. Ruskie trolle. Nie wiadomo, ile tras zrobili kierowcy, ale nie robią tego dla kasy. Szacun dla tych, którzy narażają swoje zdrowie i życie dla innych. Reszta niech się wstydzi.

  • Każdego kto choć trochę inaczej postrzega rzeczywistość nazywasz ruskim troollem, cepie ???
   Chociaż… to określenie stało się ostatnio modne, pamiętacie inne podobnie modne słowa ?
   Np.: trauma, być wstanie stabilnym, kompletnie pijany, choroby współistniejace… a teraz ruski troll

   • Twoim, nic nie znaczącym zresztą dla mnie, zdaniem gdzie jest granica trollowania? Czy nabijanie się ze zmęczonych kierowców to nie jest przekroczenie tej granicy?
    Zawsze można po prostu zamilknąć.

   • No w jak by nie patrzeć to wroga trzeba sobie umieć znaleźć, jak nie virus to uchodźcy lub Rosja… inczej było by nudno.

  • Wstydzę się jak nie wiem co, że nie dane mi było się położyć obok tego biednego autokaru.
   I bardzo mu współczuję…

 5. Powybijają nas na tej drodze.

 6. Autokar wypadł z drogi, spadł ze skarpy i przewrócił się na bok – jakby tak długo był na nogach, jak ten autokar na kołach, to też chciałbym choć chwilę odpocząć na leżąco.

 7. „Nie czekam na neoplan ,pod relaks z buta dojdę…”

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas