690 680 960

Autobusy pojadą pod stadion. Dowiozą kibiców na mecz

W najbliższą sobotę, trzy linie autobusowe, będą kursować pod Arenę Lublin. To w związku z zaplanowanym meczem.

W sobotę, w związku z organizowanym meczem Motoru Lublin z Izolatorem Boguchwałą, trzy lubelskie linie komunikacji miejskiej pojadą zmienioną trasą. By zapewnić kibicom łatwiejsze dotarcie na stadion, autobusy linii nr: 1, 28 i 45 będą kursować pod Arenę Lublin.

Pojazdy będą kursować następującą trasą: – … – Dworcowa – Gazowa – Stadionowa – Lubelskiego Lipca ‘80 – Cukrownicza – Krochmalna – ….

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie pod stadion autobusy będą zajeżdżały w godzinach 15.00-21:00. Dzięki temu kibice dojadą na mecz, jak też po jego zakończeniu powrócą do swoich domów.

(fot. lublin112)
2015-08-20 23:10:53

10 komentarzy

  1. Zapewne dla kibiców miejsc siedzących w tych 3 autobusach w zupełności wystarczy. Q wa. Dla gminnej ligi p.Żuk wybudował stadion za 155 mln zł. By nie stracić dotacji do końca roku obiekt musi odwiedzić ponad 200 tyś widzów inaczej 67 mln zł. trzeba będzie zwrócić. Ciekawe czy zwolennicy budowy zrobią składkę razem z p. Prezydentem Koziego Grodu na czele z własnej kieszeni. O kosztach utrzymania i odsetkach od kredytu nawet nie wspominam.

  2. Cebulaka nie przegadasz, nie karm trolla.

  3. Klub z ligi podwórkowej gdzie „piłkarze” na weekendach walą w gaz i chodzą na balety. Ludzie u nas w mieście nie ma żadnego porządnego i prawdziwego klubu piłkarskiego ani piłkarzy. Wstyd, że takie łachmany grają na tym stadionie, ale nic lepszego nie mamy więc ktoś musi kopać na tym stadionie, nawet te patałachy z nic nieznaczących klubów 🙂 Pozdrawiam serdecznie

  4. ooo to nowe pojazdy mpk oddaje już Żuk we władanie kibiców? Brawo! Pewnie chce sprywatyzować jeszcze MPK

  5. i co Panie Żuk, lekko wydaje się nie swoje pieniądze, co? Tak to każdy potrafi. Zejdź Pan ze sceny, bo jeszcze trochę to taczka i dla Pana się znajdzie. Kto zapłaci za te autobusy? Pan? nie, ja i wszyscy mieszkańcy Lublina, prywatnego folwarku kolesi.

  6. ale mpk lublin wycofało pojazdy marki volvo

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku