Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Autobusem omijał pieszego, doszło do potrącenia. Mężczyzna trafił do szpitala

W poniedziałek wieczorem w miejscowości Zamch doszło do wypadku z udziałem pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17:30 w miejscowości Zamch w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 44-letni mieszkaniec gminy Obsza został potrącony przez kierującego autobusem marki Autosan, 59–letniego mieszkańca Biłgoraja. Do zdarzenia doszło w momencie omijania pieszego przez kierowcę.

Poszkodowany 44-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Kierowca autobusu był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

(fot. Policja Biłgoraj)

14 komentarzy

 1. Po nowym roku 1500 zł nawet jakby mu otarł tylko pwoerzchownie skórkę ….prawie całą wypłata kierowcy poszła by się rabać

  • Jeżeli ktoś nie potrafi kierować – to niech nie kieruję. Ile razy w życiu zdarzyło Ci się tylko otrzeć powierzchnię skóry?

   • Ale dlaczego kierowca ma ponieść odpowiedzialność za to że pieszy zlamal przepisy? Czyżby ów pieszy miał jakieś mocne plecy?

 2. Franiu ty już nie bądź taki mąxdrala bo już nie jeden tak kozaczył a wypadki chodzą po ludziach ,rajdowcy nawet majanprywatnie wypadki i stłuczki więc przydazyc sie może każdemu ale co tam niech połowę wypłaty polak swojej odda bo otarł komuś zderzak albo pijok biegiem wpadł na przejście ???????????????

  • 1. A w jaki niby sposób umiejętność jazdy rajdowej ma się do poruszania się w normalnym ruchu drogowym? Przecież to nie ma ze sobą żadnego związku, poza tym, że używa się do tego pojazdu. Nawet jeżdżąc w rajdach (co zawsze ma miejsce poza drogami publicznymi) nie trzeba mieć prawa jazdy, ani znać przepisów.
   2. Jeżeli pijak wbiegnie na PdP, w taki sposób, że kierujący nie był w stanie tego przewidzieć, i zapobiec potrąceniu, to dlaczego kierujący miałby płacić mandat? Jeżeli zaś potrącenie będzie z winy kierującego – to bardzo dobrze, żeby ofermy drogowe płaciły za to, że nie potrafią kierować.

  • „wypadki chodzą po ludziach” – szczególnie po tych najlepszych. Dlaczego Nauka Jazdy nie powoduje wypadków? Dlaczego dziadki nie wypadają z dróg, ani nie zabijają pieszych na pasach? Jakieś pojedyncze przypadki się czasami zdarzą, ale najczęściej to wypadki powodują idioci za kierownicą.

   • I taki idiota to jak dla mnie, to może i 5 lat pracować na mandat. Jeżeli idiota za kierownicą może wysłać innego człowieka do piachu, czy wsadzić na wózek inwalidzki na resztę życia, to nie widzę powodów dla których odpracowywanie swoich grzechów na drodze nie miało trwać dłużej niż kilka dni (dla innych kilka godzin ) pracy.

    • Obecne kary nie odstraszają, co widać po tym co niektórzy wyprawiają na drodze. A porządni, odpowiedzialni kierowcy nie mają się czego bać. Ja się absolutnie nie boją wzrostu wysokości mandatów.
     I nie buduj obrazu świata na tym, że raz na rok, policjant przez pomyłkę nałoży na kogoś niesłusznie mandat. Takie pomyłki będą się zdarzać, ale nie mogą one być argumentem za tym, żeby nie karać.

 3. Wiesz ile u sąsiadów grozi grzywny za używanie kamerek.samochodowych ??? To sobie poczytaj nawet po pół.miliona złotych a u nas co tam nagrać zanieść na donos a później dziwne ze ktoś zaginol albo ktoś komuś sprzedał kosę prosto w zebra albo kwasem oblał twarz … tak się kończy kablowanie poczytaj sobie jak już nie jeden został połamany w mak za donosicicielstwo…

  • Te filmy, to aby na pewno są przewidziane dla twojej grupy wiekowej?

  • Gdy Ci pijak matkę na pasach czy chodniku rozjedzie, to będziesz donosiciela po rękach całował, żeby doniósł na sprawcę.
   Mało tego. Za zarysowanie twojego 20-letniego aŁdi będziesz ogłoszenia w internecie zamieszczał, czy może ktoś coś widział.

  • U nas mandaty zaczynają się od 50 złotych. Więc do pół miliona PLN trochę brakuje.

  • Ej weź przeczytaj to co napisałeś i zastanów się poważnie nad sobą.

Z kraju