Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Audi uderzyło w drzewo. Jedna osoba nie żyje, druga jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

Na prostym odcinku drogi auto wypadło z jezdni i z impetem uderzyło w drzewo. Życia jednego z mężczyzn nie udało się uratować. Drugi w ciężkim stanie trafił do szpitala.

24 komentarze

 1. Kolejny jasnowidz, nie wiesz to się nie wypowiadaj. Samochód jak każdy inny, ale pewnie gdyby to było zacne luksusowe renault to by się nikt nie przyczepił. Jak nudne życie trzeba mieć żeby siedzieć i w taki sposób komentować czyjąś tragedię. Nie wpadł nikt na pomysł, że na prostym odcinku drogi coś mogło mu wyskoczyć, sarna, łoś itp.
  Trzymaj się kierowco idealny.
  Wyrazy współczucia dla rodzin poszkodowanych.

  • Zgadzam się z tym komentarzem! Ludzie to jest tragedia, a Wy takie rzeczy wypisujecie, że się w głowie nie mieści. Zakładam, że nie znacie osób, które w tym wypadku uczestniczyły i stąd taka Wasza opinia… To nie ważne jakim jechali samochodem, każdemu mogło się to zdarzyć, choć być może było trochę za szybko.. ale nie oszukujmy się kto z Was wspaniali kierowcy jeździ 50km/h ? A może coś wpadło na drogę? Kurcze ludzie opanujcie się, ja znam chłopaków i jest mi bardzo przykro, że to się wydarzyło.

   • A jeździ się, jeździ czasem te magiczne 50 km/h, a wtedy, kiedy trzeba, to nawet i 37 km/h się jeździ. Jesteś pewny, że ta osoba w ogóle powinna jeździć?

 2. Nie wygladalo to zeby jechal 50km/h. Padal deszcz, droga tam jest nierowna. Samochod byl tak zmasakrowany ze na zwykla stluczke z drzewem to nie wygladalo. Watpie zeby samochod tak wygladal przy jezdzie 50km/h. Auto roztrzaskane od stront pasazera, nie mial szans na przezycie

 3. Czy ktoś może wyjaśnić mi fenomen, że w każdym artykule opisującym wypadek na lublin112 zawsze powtarza się magiczne słowo „audi”?

Z kraju