Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Audi uderzyło w drzewo i dachowało. Kierowca uciekł pieszo (zdjęcia)

Kierowca audi wydostał się z rozbitego pojazdu, na następnie uciekł porzucając auto. Miał bardzo dużo szczęścia, że wyszedł z tego zdarzenia bez poważniejszych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13:30 w miejscowości Kochanów w powiecie puławskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o dachowaniu samochodu osobowego. Jak nam przekazano, zgłoszenie było bardzo poważne. Kierowca miał być też uwięziony we wraku pojazdu. Dlatego też na miejsce skierowano straż pożarną z JRG w Puławach oraz z jednostek OSP w Dobrosławowie i Górze Puławskiej, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jadąc lokalną drogą stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z jezdni, po czym sunąc bokiem uderzyło w rosnące nieopodal drzewo. Następnie przewróciło się na dach. Zanim dojechali ratownicy, kierowca zdołał się wydostać z rozbitego pojazdu, po czym uciekł pieszo.

Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny. Istniała bowiem obawa, że mógł on doznać poważnych obrażeń ciała. Nigdzie jednak nie udało się go odnaleźć. Teraz policjanci ustalają, kto kierował samochodem, jak też dlaczego uciekł z miejsca kolizji.

Audi uderzyło w drzewo i dachowało. Kierowca uciekł pieszo (zdjęcia)

Audi uderzyło w drzewo i dachowało. Kierowca uciekł pieszo (zdjęcia)

Audi uderzyło w drzewo i dachowało. Kierowca uciekł pieszo (zdjęcia)

(fot. OSP Dobrosławów)

20 komentarzy

  1. Cołaskabiorca konsekrowany

    Audi uderzyło w drzewo i dachowało. Kierowca uciekł pieszo – zdecydowanie za wolno jechał, dlatego za słabo uderzył…
    Jestem niepocieszony, bo mogło być tak pięknie…

  2. Skąd jechał, skrzyżowanie, stacja paliw tam są kamery i będzie jasne kto kierował… Wystarczy chcieć, czasem są też świadkowie. Ktoś przechodził, wyprzedaż itd. Chyba że z wioski między lasami jechał.. Dlatego mowę przepisy obciąża posiadacza auta jak nie wskaże sprawcy.

  3. Gdyby był trzeźwy pewnie by nie zyl

  4. Ale banał art, w żadne drzewo nie uderzył jak piszecie to to nie kłamców,

  5. A mówią że cudów nie ma, no i macie przykład ,alkohol szkodzi ? chyba nie w tym przypadku .

  6. Przy tych autach kończy się niemal zawsze tak samo. Cztery zera na masce zostają, piąte (zza kierownicy) ucieka. Czyżby takie auta prowadzili tylko tchórze?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo