Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Audi uderzyło w sygnalizator. Kierowca miał uprawnienia od kilku miesięcy

Nie ma już utrudnień w ruchu na ul. Choiny, gdzie rano samochód osobowy wjechał w słup sygnalizacji świetlnej. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 8 na rondzie Wincentego Pola w Lublinie, czyli skrzyżowaniu ulic Choiny i Elsnera. Samochód osobowy uderzył tam w słup sygnalizacji świetlnej. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący audi młody mężczyzna jadąc ulicą Choiny wykonywał manewr skrętu w prawo, w ul. Elsnera. Nie chcąc uderzyć w tył poprzedzającego go pojazdu skręcił gwałtownie kierownicą, po czym staranował słup sygnalizacji świetlnej.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Uprawnienia do kierowania posiadał zaledwie od kilku miesięcy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2017-04-25 10:18:04
(fot. Lublin112.pl)

34 komentarze

 1. w którym miejscu ten samochód jest uszkodzony bo nie widzę.. jak sygnalizator w takim stanie to spodziewałam się, że i samochód będzie widocznie uszkodzony.. chyba że pancerny jest..

 2. To jest A4 B7 czy A6 C6?
  Pytam z ciekawości, bo na sprzęcie rolniczym z czterema zerami na masce się nie znam i wydaje mi się, że A4 jednak.

 3. Przewaga dzięki technice.???

  • Wybrał chyba najmniejsze zło.
   Zamiast przywalić w poprzedzającego ze sporą prędkością (co skończyłoby się pewnie poważniejszymi uszkodzeniami aut) uciekał tam, gdzie po wytraceniu prędkości uszkodził tylko sygnalizator.
   Tak więc z punktu widzenia tego, jak prowadził auto – spory błąd w sztuce naprawił najlepiej, jak to się dało (uciekając „w zielone”), minimalizując przy tym szkody. Ja bym takiego kierowcy nie skreślał jeszcze… spora część wcisnęłaby pedał hamulca w podłogę i przywaliła w poprzedzający samochód, ten zachował się przytomniej.
   Mogę się nabijać ze „sprzętu rolniczego”, ale jak na młodego kierowcę, to zachował się bardzo przytomnie i mało zabrakło, by uszkodził sobie tylko ogumienie/zawieszenie wjazdem na krawężnik.

 4. Auta sie nie czepiaj tylko „blondyna” Taki jak dostanie kulke do zabawy to też popsuje:)

 5. jest szansa że teraz będzie uważniej patrzył na drogę

 6. Według mnie kierujący białym kombi zajechał drogę Audi co spowodowało gwałtowne hamowanie kierowcy i kolizję z sygnalizacją.
  Widać również jak kierowca białego samochodu zatrzymuje się na przejściu dla pieszych

 7. Dobrze że nikt nie stał przy przejściu bo by było po nim .