690 680 960

Arena Lublin: W niedzielę odbyło się rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego 2017

W niedzielę w Lublinie na parkingu Areny Lublin odbyło się rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego 2017. W jednym miejscu spotkali się miłośnicy motocykli oraz starych i nowych aut. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i wideo.

Miłośnicy dwóch, trzech i czterech kółek spotkali się w niedzielę na parkingu przy miejskim stadionie Arena Lublin. Najpierw motocykliści zjechali się na Plac Zamkowy, skąd o 11:30 przejechali pod Arenę. Tam odbył się motoryzacyjny piknik.

Można było obejrzeć klasyczne pojazdy i te trochę nowsze, różne rodzaje motocykli oraz trójkołowców. Nie zabrakło też zabytkowych jednośladów. Na parkingu stał również autokar, gdzie każdy chętny mógł oddać krew, zaś miłośnicy komunikacji mogli obejrzeć wnętrze zabytkowego Gutka.

 

Bezpośredni link do wideo – kliknij!

2017-05-07 17:33:44
(fot. lublin112.pl, wideo YT No To Jadziem!)

13 komentarzy

 1. A gdyby tak info było na lubln112 tydzień wcześniej i na 2 dni przed, to za wielkie wymaganie? Już któraś impreza, o której się dowiaduję na lublin112 po jej odbyciu. Może cos przeoczyłem, nie twierdzę, ale info po imprezie zawsze do mnie dociera….

 2. a gdzie zdjęcia innych grup motoryzacyjnych z moto pikniku?! Galeria głównie skupiona na klasykach i motorach…

  • …a może dlatego, że klasyki i motory są piękne, mało spotykane i ponadczasowe w odróżnieniu od kolejnej Beemki w gazie, której nikt nie chce oglądać…

 3. Jeszcze nikt nie napisał, ze dawcy wyjechali na ulice? :O

 4. Pampalini łowca zwierząt

  Pierwsza fotka i…..browarek.

 5. W moich żyłach płynie benzyna, zamiast serca świszczy Turbina

  Lipa jak dla mnie, byłem i nic nadzwyczajnego. Low Lublin też nie było. Grupy VAG prawie zero. Więcej ciekawszych aut spotkałem na parkingach pobocznych. No i te motory masakra 3/4 przestrzeni zajęli i przez to były spore problemy aby zaparkować auto dla osób zwiedzających. O pogodzie nie wspomnę, ale to już nie od nas zależy.

  • No tak wieś-tuningu było mało.

   • W moich żyłach płynie benzyna, zamiast serca świszczy Turbina

    Niestety twojej szpachlibry zabrakło. Smuteczek

  • Jak by grupa vag przyjechała na imprezę to by byli ale mieli to w głębokim …..

   • W moich żyłach płynie benzyna, zamiast serca świszczy Turbina

    Racja chłopaki pewnie nie przyjechali bo nie będą robić za wystawkę by przyciągać ludzi dla stoiska Hondy z ich hybrydami. Najlepsze imprezy moto to CultStyle (frampol) Vag Familia itp.

 6. Nie dość, że była zapowiedź, to jeszcze jest relacja, a ci dalej mają pretensje. Jakby zapowiedź była tydzień wcześniej, to znalazłaby się jakaś łajza, która jęczałaby, że zapowiedź jest za wcześnie, a on zapomniał. Gdyby zapowiedź była na 2 tygodnie wcześniej, to inny gamoń zarzuciłby, że Lublin112 wprowadza w błąd, bo w międzyczasie zmienił się termin, a on zapisał sobie na swojej małej, żółtej, chińskiej karteczce poprzedni. Innemu się nie podoba, że na zdjęciu nie został uwieczniony jego „król szos”, który w jego mniemaniu jest najlepszy, najpiękniejszy i w ogóle naj. Normalnie skandal! Zaraz jeszcze inna melepeta napisze, że Lublin112 nie zamieścił audiobooka zapowiedzią imprezy, bo on nie poznał jeszcze wszystkich liter i nie mógł odczytać informacji. Co za naród!

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie