690 680 960

48 komentarzy

 1. Pijani kierowcy niosą smierc. Dawno pisalam ze za te tragiczne losy ludzi którym pijący zabrali życie to wina państwa polskiego brak zdecydowanej kary tak to skutkuje. Kodeks karny jest tak by były furtki dla prominentów wladzy. Prawo powinno stanowić 12 lat za jazdę po pijanemu powyżej 1 promila jeśli pijak jest sprawca wypadku ze skutkiem śmiertelnym 25 lat bez warunkowej odsiadki konfiskata mienia na rzecz rodziny poszkodowanego. Ale przy takim prawie kto by nami rządził leczył czy bronił wsadzie pijący którzy jeżdżą sa w każdej grupie społecznej.

 2. Jakie wyrzuty sumienia może mieć takie bydlę? Na miejscu rodziny zabitego wynająłbym ukraińskiego lub czeczeńskiego prawnika.

 3. S**n!!!
  1. Publiczny w****ol, tak żeby gnida błagała o śmierć
  2. Trwałe okaleczenie w widocznym miejscu (tak, żeby wszyscy z daleka wiedzieli co to za kanalia)
  3. Kamieniołomy czy inne roboty publiczne o chlebie i wodzie aż zdechnie

 4. I tak mu nic groźnego nie grozi ze strony sądu,który jest jak to mówią niezawisły.Dostanie mandat i tyle za zabójstwo,a za jazde po pijaku parę DNI w zawieszeniu i tyle.

 5. w tył trzydziesto tonowego tira powinien bydlak trafić a nie w niewinnego człowieka w terenówce…

 6. Kierowca i pasażer z Lubartowa

 7. No to ma gościu pozamiatane, będzie miał mnóstwo czasu na przemyślenia w więzieniu. Oby tylko nie okazało się z biegiem czasu, że to synuś lubartowskiej elity… 🙁

  • Może mieć tego czasu niewiele. Często sędziowie okazują się głupsi od tych pijanych bydlaków za kierownicą.

  • Teraz pytanie: PO, PiS, PSL, SLD czy inne barachło…

 8. tak z LUBARTOWA.za kierownicą bmw syn znanego biznesmena i od niedawna radnego.kto lubi święto roweru

 9. Tu Mickey66 masz rację.Popieram Twoją wypowiedź.

 10. Synalek lubartowskiej elity,niestety… 🙁 Trzeba mieć tylko nadzieje w sprawiedliwości polskich sądów żeby kierowca BMW bardzo długo nie oglądał świata i by nie powtórzyła się sytuacja tak jak z innym synalkiem lubartowskiej świty niejakim Mateuszem K. !!!

  • Na to, to akurat nie licz.

   • W POlsce faktycznie bym na to nie liczył. Jedyna szansa, to nagłaśniać gdzie się da, ale to też nie wiele pomoże. Zaraz protokół się zagubi, albo sprawca dostanie „żółte papiery”, rentę i wszyscy będziemy na niego pracować… Nawet gdyby ludzie się oburzyli i protestowali, to sprawa będzie trwała tak długo, aż wszyscy zapomną…

    Poza tym nie mogę sobie jakoś wyobrazić gorszej śmierci niż spalenie się żywcem….

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas