Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wandzin: Volkswagen uderzył w drzewo. Jedna osoba ranna

Utrudnienia dla kierowców występują na krajowej 19 Lublin – Lubartów. Doszło tam do wypadku.

Wypadek miał miejsce w piątek przed godziną 20. w Wandzinie w powiecie lubartowskim. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo. Jak nas poinformowano, volkswagenem kierowała kobieta, z nieustalonych jeszcze przyczyn, straciła panowanie nad pojazdem, który zjechał z drogi, wpadł do rowu a następnie uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierująca pojazdem z obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu cały czas trwają czynności prowadzone przez funkcjonariuszy lubartowskiej drogówki. Ustalane są dokładne okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane – Grzegorz – DZIĘKUJEMY!)
2015-03-06 21:56:04

5 komentarzy

  1. miejscowy proboszcz zwyczajny

    Pojazd, który ma ciągotki do przejmowania władzy nad kierującą, plus drzewo i służby ratunkowe mają co robić.

  2. Ciekawy jestem czy nadejdzie kiedys taki rok, w ktorym nie wydarzy się żaden wypadek na odcinku Trzciniec – Niemce…

  3. Wszystko przez brak TORU! Kurde no!

    • No dobra, żartowałem, też jestem za budową i pośmigałbym se po zgrabnych łukach. A przedmiotowy VW pewnie Golf 2 lub 3? Tak tylko pytam, nie to że 90 % bezmózgów co się pierwszy raz do auta dorwali takimi jeździ 😉

      • Wszystko przez idiote który z wandzina wyjechał prosto pod koła wymuszając ostre hamowanie, a w podziękowaniu mrugnal awaryjnymi i uciekł. Jak widać można jeździć przepisowo i skończyć na drzewie..

Z kraju