Almę zastąpi Carrefour Premium. W Galerii Olimp pojawi się też drugi Rossmann

Klienci lubelskiej Galerii Olimp niebawem uzyskają dwa nowe sklepy. Otwarcie obu obiektów nastąpi 31 maja. Dzisiaj przedstawiciele Galerii jak też francuskiej sieci handlowej, przedstawili szczegóły dotyczące środowych wydarzeń.

W środę w Galerii Olimp w Lublinie zostaną otwarte dla klientów dwa nowe sklepy, oba zajmą miejsce po upadłych delikatesach. Pierwszy z nich, Carrefour premium, zastąpi Almę. Zajmie on powierzchnię 2,2 tys. mkw. i zaoferuje klientom najnowocześniejsze rozwiązania w oparciu o nowy koncept. Sklep będzie się wyróżniać designerskim wystrojem wnętrza i nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie zarówno oferty handlowej, jak i marketingu czy digitalizacji. Będzie to pierwszy w Lublinie oraz trzeci w Polsce supermarket w koncepcie premium.

– Pojawienie się nowego operatora spożywczego, sieci Carrefour w Galerii Olimp, to dla Galerii Olimp kolejny etap rozwoju oferty centrum. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, właściciel i zarządca obiektu – lubelska Spółka Transhurt zdecydowała się na podjęcie współpracy z francuską siecią. Grono najemców Galerii poszerzy się również o kolejną drogerię Rossmann, która będzie zlokalizowana na parterze tuż obok marketu Carrefour. Rossmann zajmie powierzchnię 600 mkw. uzupełniając ofertę w segmencie kosmetycznym w tej części centrum – wyjaśnia Tomasz Dębiec Dyrektor Galerii Olimp.

Będzie to już drugi sklep tej sieci w galerii przy al. Spółdzielczości Pracy. Rossmann zdecydował się poszerzyć ofertę asortymentu zauważając potencjał centrum handlowego, przedłużając jednocześnie umowę najmu dotychczasowego lokalu o kolejne 5 lat. Decyzja o otwarciu drugiego punktu w Galerii Olimp podyktowana została wielkością centrum handlowego oraz różnorodnością oferty jego poszczególnych części. Nie bez znaczenia były też możliwości jakie wynikają z faktu sąsiedztwa supermarketu Carrefour.

Z okazji otwarcia obu sklepów, dla klientów przygotowano wiele atrakcji. Już od pierwszego dnia będą oni mogli skorzystać z wielu nowości a także promocji, przewidzianych specjalnie na dzień otwarcia. Dodatkowo, aby uświetnić to wydarzenie, na wszystkich odwiedzających Galerię Olimp czekać będzie wiele ciekawych atrakcji rozrywkowych w ramach wydarzenia ”Francuskie Rewelacje”, jakie odbędzie się w centrum w dniach 31 maja i 1 czerwca. Zabawa uświetniająca pojawienie się nowych punktów handlowych na terenie Galerii Olimp rozpocznie się w środę 31 maja, punktualnie o godzinie 12.00.

Na wszystkich odwiedzających czeka wiele wydarzeń, animacji i zabaw. Dzieci będą mogły nauczyć się jak robić zabawki, pościgać się zdalnie sterowanymi samochodami i poskakać na dmuchanych zamkach. Wewnątrz centrum powstanie także Strefa Play Stadion a dla najmłodszych kącik malucha i strefa malowania buziek. Zobaczyć będzie można też niesamowity pokaz akrobatyki w kole w wykonaniu Juliana Waglewskiego, finalisty VII edycji programu „Mam Talent”. Dla fanów dobrej muzyki i poruszającego wokalu przygotowano koncert Antka Smykiewicza. Antek pojawi się na scenie o godzinie 18.00.

Dla nocnych marków i poszukiwaczy okazji, niedługo po jego występie, rozpocznie Noc zakupów z Mega Rabatami sięgającymi nawet -70%. Szaleństwo środowej nocy rozpocznie się punktualnie o godzinie 21.00. Aż do północy klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji, gratisów i dodatkowych usług jakie specjalnie na ten czas sklepy i punkty usługowe w Galerii Olimp. Będzie też można zobaczyć jakie są najnowsze trendy w kolekcjach wiosna – lato. W nich bowiem zaprezentują się modelki i modele na pokazach mody aby zainspirować wszystkich do poszukania czegoś odpowiedniego dla siebie. Oczywiście z wyjątkową zniżką obowiązującą wyłącznie podczas Nocy Zakupów.

1 czerwca, z kolei, to co najmłodsi lubią najbardziej, czyli Dzień Dziecka Kuchennych Rewelacji! Zabawa rozpocznie się już o godzinie 10.00 a cały dzień upłynie pod znakiem magii kulinarnych doznań! Będzie można zobaczyć i nauczyć się jak wyrabia się ciasto francuskie, piecze francuskie rogale a także wspólnie przygotować swoje własne, oryginalne potrawy. To wszystko pod okiem mistrzów kuchni, którzy służyć będą fachową rada i pomocą. Uchylą też rąbka tajemnicy swojego warsztatu przy okazji pokazów kuchni francuskiej i zabiorą wszystkich w magiczny świat zamrożony w ciekłym azocie.

Młodzi kucharze będą też mogli wziąć udział w Konkursie kulinarnym „Francja na talerzu”. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie dwóch porcji dania konkursowego na które składać się będzie polędwica z dorsza po prowansalsku, tapenada oraz ratatouille. Te wykwintne smaki kuchni francuskiej młodzi adepci sztuki kulinarnej przygotowywać będą w zespołach złożonych przez reprezentacje swojej szkoły. Dzień Dziecka Kuchennych Rewelacji to też wspaniałe animacje i zabawy, słodkie upominki i prezenty i mnóstwo atrakcji nie tylko dla najmłodszych. Do wspólnej zabawy Galeria Olimp zaprosi od godziny 10 do 19.

(fot. lublin112, nadesłane)
2017-05-29 18:44:15

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Francja – Srancja… POLSKA – qwa!

  • I tak niewiele im to pomoże, szwedzka konkurencja doprowadzi, do tego, że Olimp będzie walczył o urzynanie na rynku a po otwarciu ich obiektu zostanie zdławiona przepustowość na Al. Spółdzielczości Pracy i to zniechęci resztę by do nich jechać i przed zakupami i po stać w korku. Zatem należy złożyć im kondolencje.

 2. no i po co drugi Rossmann?

  • po to żeby się w tym miejscu konkurencja nie otworzyła sklepu, dużo firm tak robi. raczej nie otwierają, aby bić rekord ilości rossmannów w mieście.

 3. koncept, designerski, digitalizacja… aż na wymioty zbiera jak się czyta wiadomości w których ciężko te obce naleciałości zastąpić zwrotami w języku ojczystym. Ja wiem, że to w większości kopiuj – wklej z komunikatu prasowego przesłanego przez jakiegoś pogimnazjalnego „korpoludka” ale litości – szanujmy nasz ojczysty język. Wystarczy, że za kilka tygodni zjadą do nas na „holideja” tysiące lubelaków opowiadających jak to jest „u nas w Londynie”

  • komuna zrobiła jednak swoje – prymitywna mentalność chłoporobotniczego pomiotu zawsze odczyta to jako ekskluzyw… a jedyną rozrywką na poziomie jest łazić po tych zasranych galeriach, sieciówach i zostawianie kasy w tym gównie… cieszy mnie tylko że ludzie powoli zaczynają otwierać oczy i w młodym pokoleniu widać jakieś patriotyczne przebudzenie

   • Edek Z Fabryki Kredek

    sd: patriotyczne przebudzenie jest łopatologicznie wkładane do głów młodego pokolenia przez obecną ekipę rządzącą. Cieszy mnie to, że Ty się z tego cieszysz, skoro nie możesz z niczego innego, stary komucho-pisiorze 🙂

 4. rzygam tenczoł

  Pseudo patriotyczne przebudzenie i wyciąganie na siłę żołnierzy napoczętych, propaganda jak za Gierka ale młody i niewykształcony ciemny lud to łyka razem z piwem pod żabką za 500 plus.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Ziemi na UMCS
Rekrutacje do drużyny futbolu amerykańskiego Tytani Lublin
WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej