690 680 960

Al. Witosa: Nie żyje pieszy potrącony przez skodę. Usiłował przebiec przez jezdnię

Tragicznie w skutkach zakończyła się dla mieszkańca Lublina próba przebiegnięcia przez dwupasmową al. Witosa w Lublinie. Został potrącony, zginął na miejscu.

Do wypadku doszło około godziny 16:50 na al. Witosa w Lublinie. Na wysokości Strefy Ekonomicznej samochód osobowy potrącił pieszego. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna poruszał się od strony Strefy Ekonomicznej, przebiegł przez pasy ruchu w kierunku centrum i pas zieleni, gdy zaś usiłował pokonać pasy jezdni prowadzące w stronę Świdnika, został potrącony przez jadącą prawym pasem skodę.
 


 
Jak wyjaśniali świadkowie, poruszający się lewym pasem ruchu inny z kierowców zdołał zwolnić, jednak mężczyzna wbiegł wprost przed jadące prawym pasem auto. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Ratownicy medyczni starali się przywrócić funkcje życiowe mężczyzny, jednak nie przyniosło to skutku. Ofiarą jest 53-letni mieszkaniec Lublina.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Świdnika.

(fot, wideo lublin112)
2015-12-20 19:15:33

56 komentarzy

 1. nie tak dawno na ul lubartowskiej też było potrącenie pieszego i też z jego winy podczas dokumentowania zdarzenia przez policję piesi na oczach policjantów przebiegali przez jezdnię obok nich ze strony policji brak było interwencji a było to nie na przejściu żeby było jasne

 2. Z przysłów polskich

  Jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy

  Oraz ksiądz i grabarz

 3. widziałem tego gościa koło skani łaził po pasie zieleni …

 4. jest ryzyko, jest zabawa

 5. No to szybkim krokiem udał się na tamten świat….

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas