690 680 960

84 komentarze

 1. Kurna widzialem te suzuki pod castoramą z tydzien temu

 2. Adaś niech ci ziemia lekką będzie 🙁

 3. Jak nie ma sie rozumu to nie wsiada sie na motocykl.

 4. Weźcie ludzie trochę się opanujcie! Czy zdjęcie siebie sprawę ze jego rodzina też to czyta? Czy jeżeli wasz syn brat chłopak zginął tak jak zginął Adaś byli byście szczęściowo czytając takie komentarze? Trochę rozumu!!!

 5. Piotrek Kominiarz

  Szkoda dzieciaka!! Od czasu jak jedna pani wepchnęła mnie na pobocze ,dzięki bogu kask pomógł,ale od tego czasu nie wsiadam na nic powyżej roweru jeżeli chodzi o jednoślady. Wieczny odpoczynek dla chłopaka.

 6. Jadąc samochodem nie raz już musiałem mocno hamować bo kierowca samochodu wymusił na mnie pierwszeństwo powodując zagrożenie. A jak już wymusisz to szybko przyśpiesz a nie wleczesz się. najgorsze jest to że nic z tego sobie nie robią, bo mają swoje systemy bezpieczeństwa i karoserie która ich ochrania.

  Jedyna ochrona motocyklisty to jest jego kombinezon. Więc weźcie sobie wszyscy w bijcie do głowy żeby
  NIE WYMUSZAĆ PIERWSZEŃSTWA w ogóle a w szczególności na motocykliście.

 7. Aaron Fleischmann

  Kiedy dochodzi do wypadków z udziałem pieszych, to na lublin112 wylewa się fala hejtu nawet, gdy pieszy był na przejściu i miał pierwszeństwo. Wielu obstaje na stanowisku, że to pieszy powinien zawsze uważać, bo ryzykuje życie podczas gdy kierowca co najwyżej wgniecioną maskę. Niektórzy zwyrodnialcy optują za odebraniem wszelkich „przywilejów” pieszym, takich jak pierwszeństwo na przejściu.

  To teraz ja napiszę coś w ten deseń pod adresem motocyklistów, którzy również są tymi „słabszymi” użytkownikami dróg. Ciekawe, ile osób mi przyklaśnie.

  W starciu z samochodem, nawet najmniejszym, motocyklista nie ma żadnych szans, więc to on powinien uważać, bo ma więcej do stracenia. Motocykliści nigdy i nigdzie nie powinni mieć pierwszeństwa. Dzięki temu wreszcie zaczęliby jeździć ostrożnie i rozważnie, bo mając pierwszeństwo dostają małpiego rozumu i wyobrażają sobie, że to upoważnia ich do jazdy z prędkością 200-300 km/h w terenie zabudowanym.

 8. i h.w d może tam będzie myślał

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas