690 680 960

Al. Warszawska: Wymusił pierwszeństwo, doprowadził do zderzenia. Jedna osoba trafiła do szpitala

W poniedziałek wieczorem na skrzyżowaniu al. Warszawskiej z al. Sikorskiego doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 23 w rejonie skrzyżowania al. Warszawskiej z al. Sikorskiego. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia kierujący volkswagenem, jadąc al. Sikorskiego w kierunku al. Kraśnickiej doprowadził do zderzenia z renaultem, poruszającym się od strony centrum, w kierunku al. Warszawskiej.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Do szpitala został przetransportowany pasażer z renaulta, zaś trzej mężczyźni podróżujący volkswagenem nie odnieśli obrażeń. W rejonie wypadku występują spore utrudnienia w ruchu. Nieprzejezdne są dwa pasy w kierunku Warszawy i jeden w stronę Kraśnika.

Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2016-08-30 00:32:31
(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. Standardowe wymuszenie w tym miejscu. Jak wyłączają światła o 23 to obowiązuje tam zasada jak na rondzie, a wielokrotnie już spotkałem się z sytuacją, że osoby nie patrzące na znaki wjeżdżające na rondo od strony centrum puszczają jadących z dołu z sikorskiego albo jadący z warszawskiej zatrzymują się na środku puszczając jadących z kraśnickich.

 2. Jak zwykle,po wyłączeniu sygnalizacji każdy ma pierwszeństwo:/Są skrzyżowania w Lublinie gdzie świałła działają całą dobę.

 3. A gdy by egzaminy na prawko egzaminatorzy przeprowadzali by w nocy to ilu by zdało?

 4. kierowca bombowca

  trzech buraków jechało wieśwagenem, wracali z dicho z lublina do siebie na włości to dlaczego niby nie mieli by nie mieć pierwszeństwa jadąc szerokom dwupasmowom drogom

 5. Tacy ludzie wlasnie jezdza w vw – wiesniaki. Michal P trzymaj sie

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas