690 680 960

Al. Unii Lubelskiej: Ciężarówką zmieniał pas jezdni, nie zauważył samochodu osobowego

Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na wysokości galerii handlowej zderzyły się dwa auta.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12:30 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na wysokości Tarasów Zamkowych zderzyły się dwa samochody: ciężarowy man i osobowe renault. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, oba pojazdy jechały w kierunku al. Tysiąclecia. W pewnym momencie kierujący samochodem ciężarowym, postanowił zmienić pas jezdni. Nie zauważył jednak jadącego tuż obok renaulta. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Kierująca renaultem kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Oboje kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

IMG_20170131_124618_822

IMG_20170131_124721_408

2017-01-31 12:40:20
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Może to ten sam co wczoraj po 14 nie potrafił z ul. Budowlanej w lewo w zemborzycką skręcić. Nie dość ze robił to przez całe zielone światło to jeszcze na czerwonym się majtał, cofał prawie uderzając w dostawczak, który stał juz wtedy na czerwonym w lewo.

  • A może porostu ciężarówka nie rusza tak szybko bo to jest np 40 ton. I chwilę potrzebuje żeby się bujnąc . Jazda ciężarówka nie jest taka prosta jak się wydaje a tym bardziej jak jest świeży kierowca

   • @giero: Ty głupcze, dzisiaj nie ma ciężarówek pokroju starego JELCZA albo STARA, tylko są nowe ciężarówki, naszpikowane elektroniką. Nowoczesny ciągnik siodłowy szybko potrafi się rozbujać.

    • Zaraz głupcze. Czy ja pisze że to był stary Jelcz. Widać zeNie masz pojęcia o czym piszesz ukarat ulice są pełne nowych ciężarówek. Jeżdżą i kilkunastoletnie i pełno ich naszpikowanie elektronika nic ci nie da. Wsiadz kiedyś do ciągnika rusz z ciężarem nawet najnowszym sprzętem gdzie zaraz trzeba skręcać jak na skrzyżowaniu. Potem wróć i przepros

  • a może kiedyś na próbę siądziesz do ciężarówki za kierownicę a nie patrzysz z perspektywy swojego passata 😉

   • Podkoscielny widzę że czaisz temat może ja zbyt skomplikowanie pisze do tomekka wytłumaczysz mu to jakoś??

 2. Zamazanie tablic rejestracyjnych to wirtuozeria obróbki obrazu. Mistrzowie photoshopa na kolana.

  • Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

   Nie miałeś się do czego innego przy…bać?

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas