Al. Spółdzielczości Pracy: Zderzenie dwóch ciężarówek na pasie w kierunku Lubartowa

W piątek przed południem na al. Spółdzielczości Pracy doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Przez kilkadziesiąt minut całkowicie zablokowany był przejazd w kierunku Lubartowa.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 10 na al. Sp. Pracy, na wysokości skrzyżowania z ul. Nasutowską. Na pasie w kierunku Lubartowa zderzył się dwie ciężarówki. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia kierujący ciężarowym renaultem, jadąc w kierunku Lubartowa najechał na tył naczepy ciężarówki stojącej na prawym pasie ruchu.

Jak tłumaczył nam kierowca renaulta, w pewnym momencie zauważył wyjeżdżającego z prawej strony osobowego fiata, wykonał manewr zmiany pasa ruchu aby nie uderzyć w pojazd, wjechał jednak w tył naczepy białoruskiej ciężarówki, która stała wraz z drugą ciężarówką na pasie ruchu.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Przez kilkadziesiąt minut całkowicie zablokowana była al. Sp. Pracy. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Informację o kolizji przekazali nam nasi Czytelnicy – Justyna i Marcin – Dziękujemy!

2016-10-07 11:58:25
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Nic dziwnego przecież wszyscy wiedzą jak jeżdżą szoferzy tego typu pojazdami ( wanny, patelnie) buraki wożą buraki
  pozdrawiam

 2. Widzę, że Amerykańce się holowali.

 3. Jeśli historia jest prawdziwa, to być może uratował komuś życie, a sam teraz ma kłopot. A brzmi prawdopodobnie, wczoraj widziałem blondynkę wyjeżdżającą z Zelwerowicza wprost przed samochód jadący prosto Bohaterów Września, tak że musiał ostro hamować. Gdyby jechał trochę szybciej albo miał trochę większe ego, to by „kierowniczka” o własnych siłach nie opuściła dupowozu…

  • To teraz pomyśl, jechał koleś tą patelnią którym pasem? Podobno z prawej strony mu coś wyjechało , hmmm zastanawiają mnie ślady hamowania na prawym pasie w prostej linii od patelni i ślady hamowania ciągnika już po lewym pasie. Ale widać ze szofer bezmózgowy , bo jak już ciągnik miał na lewym pasie , wystarczyło puścić hebel i zrobić kontrę i wjechał by cały na lewy pas, potem aby dohamować i po kłopocie. Ale szofer potrafi tylko wcisnąć hebel i patrzeć co się stanie. Pewnie jeszcze zamknął oczy by nie widzieć co się dzieje !! Teraz szuka Jelenia , co by go wybawił z jego własnej głupoty.

   • ty nie kierowałeś raczej takim pojazdem którego waga wynosi nawet 40ton… i nie wiesz jak ciężko zrobić taki manewr. a po 2 od kiedy Ciecierówka może holować ciężarówkę które mają naczepy??

 4. czas czas na patelni czas szybcie szybcjej……………..taka Poska, dziadów tak sie dorabia

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7493zł -0.97%
  • GBP 5.2823zł 0.2%
  • EUR 4.5631zł -0.29%
  • CHF 4.1651zł -0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku