690 680 960

Al. Smorawińskiego: Zdążyli posprzątać uszkodzone auta, doszło do kolejnego zderzenia

Niedawno informowaliśmy o zderzeniu pojazdów na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich z al. Smorawińskiego. Tuż po tym, gdy policjanci skończyli obsługiwać zdarzenie, doszło do kolejnego.

W sobotę około godziny 14 na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich z al. Smorawińskiego doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Na miejscu zdarzenia ustaliliśmy, że kierująca suzuki jadąc w kierunku ul. Poniatowskiego doprowadziła do bocznego zderzenia z fordem opuszczającym rondo, poruszającym się w kierunku ul. Elsnera. Po zderzeniu obu pojazdów, ford uderzył bokiem w słup sygnalizatora świetlnego.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierujące pojazdami były trzeźwe.

W rejonie kolizji przez kilkadziesiąt minut występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.

Wkrótce więcej zdjęć z miejsca zdarzenia.

img_2943

img_2940

img_2942

40

41
(fot. nadesłane – Jakub, lublin112.pl)
2016-10-22 15:07:18

17 komentarzy

 1. Lublin112, Wy lepiej postawcie tam dyżurnego reportera z termosem z herbatą. Szkoda tam jeździć co godzinę. A dzisiaj i jutro na 100% będzie tam jeszcze kilka kolizji.

 2. Kobiety nie muszą być pijane żeby takie rzeczy robić…

 3. Troche deszczu spadlo i sporo stluczek i potracen. Co za debile prowadza auta. W domu siedziec i pierdziec w fotel prze tv.

 4. Każdy kierowca oczekujący na zielone ma czas by rozważyć problem: jak jechałbym, gdyby sygnalizacja była tutaj wyłączona.

  • Dokładnie tak. Jest mnóstwo skrzyżowań, gdzie można byłoby wyłączyć sygnalizację o wcześniejszej godzinie, albo w ogóle na weekend. Ludzie zaczęliby myśleć za kierownicą. A i płynniej by się jeździło.

 5. LUB. Siedzieć na wsi a nie tłuc się pp ulicach.

 6. Moral z tego taki, ze jak nie ma swiatel to okazuje sie, ze ludzie nie znaja przepisow albo probuja cwaniakowac i wymuszaja pierwszenstwo

 7. wincej wincej sygnalizacji montować a jak wyłączą większość baranieje

 8. Strach wyjeżdżać na drogi. Kto tym ludziom dał prawo jazdy? Powinni zabierać takim prawko dożywotnio zanim kogoś zabiją…

 9. wylaczona sygnalizacja, rondo, troche deszczu i ludzie glupieja…

 10. Do garów a nie do kierownciy pewnie jak wylazly z aut to zaczęły plakać.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas