Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Racławickie: Młody kierowca BMW wjechał w autobus

Na szczęście nikt nie ucierpiał w wieczornym zdarzeniu, jakie miało miejsce w centrum Lublina. Nie było też utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 18:25 na al. Racławickich w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Łopacińskiego zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i autobus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowała policja i nadzór ruchu MPK.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w stronę Krakowskiego Przedmieścia. Kierowca autobusu zaczął zwalniać i wjeżdżać na zatoczkę przystankową. Wtedy w tył pojazdu uderzyło kierowane przez 20-letniego mężczyznę bmw.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Jak się okazało, bmw nie miało też ważnego przeglądu rejestracyjnego. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

60

62

(fot. lublin112)
2018-06-21 12:17:02

Autor: redakcja

27 komentarzy

 1. Sezon na polowanie autobusów rozpoczęty na dobre!!!!

 2. Bimberku nosz bez przesady … ja w swojej reni mam skóry i klimatronik nawet … wygodniejsza i przestronna … a ma tyle lat co ty . Przeżyje twoją śmieciarkę o całe lata , he he .

 3. Żal mi wszystkich osób które odpisują na posty osobnika” bimmer”. Nie wiem kto to jest może jakiś gimnazjalista…osoba chora umysłowo, jakiś 12 latek..w każdym bądź razie nie rozumiem jak można w ogóle marnować swój czas i na tak głupie wpisy reagować….on tylko ma polewke z Was. Nie karmic trolla..umrze śmiercia naturalną.

 4. Już chyba mało bm-ek zostało. Trzeba sprowadzać nowy sort bo na audice przyjdzie kolej.

 5. Ale ten „Bimmer” jest głupi wziąłbym go na tor doskonalenia techniki jazdy to by chyba w gacie narobił. Nie wiedziałby jak w ogóle wsiąść do samochodu.A ta jego beemka to kupa złomu widziałem ją na żywo- wolałbym już składakiem wigry 3 jeździć niż jego bolidem młodzieży wiejskiej.

 6. Co sie dzieje? Tyle komentarzy, a nikt nie napisał: „W tem empeka jeżdżom jak chcom!”

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Nie napisali bo mając nareszcie szanse popisać do kogoś inteligentniejszego od nich, piszą do „bimmera”

 7. Brak przeglądu = ubezpieczyciel nie pokryje szkody. Niech młody zacznie zbierać kasę, aby zaspokoić roszczenia. Na mandat będzie miał z pieniędzy za zezłomowanie tego szrotu. Na resztę musi zapracować. Chyba, że ma rodzinę o miękkim sercu.

 8. Biedak uciułał na gruchota ale na badanie techniczne już zabrakło. Śmieje się z takich, którzy kupują bmw tylko po to aby pokazać, że coś osiągnęli a potem okazuje się, że 20 lat i pusty łeb…