Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Racławickie: Bmw wjechało wprost przed autobus. Jedna osoba w szpitalu

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Racławickich w Lublinie. Kierująca bmw wjechała przed autobus, doszło do zderzenia.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek około godziny 12:30 na al. Racławickich w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Sowińskiego zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i autobus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniował nadzór ruchu MPK, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kobieta kierująca bmw wyjeżdżała z ul. Sowińskiego na zielonej strzałce. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Krakowskiego Przedmieścia przegubowemu mercedesowi. Doszło do zderzenia pojazdów.

Jedna osoba podróżująca autobusem została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala. W pojeździe wybite zostały też dwie szyby. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2017-06-01 113:24:34
(fot. lublin112.pl, nadesłane Bartłomiej)

46 komentarzy

 1. Zielonom szczałke mam to jadem,no i w pi*du pojechała.

  • Bimmera trzeba w abramowku zamknąć

   • On sobie z Was wszystkich jaja robi a Wy dajecie się wkrecać w te historie jak małe dzieciaki. Benzyne z ropą pomylić?

    • bo mam tez drugi samochod benzyniaka. Nie kazdy musi byc taka patola jak ty i mpk jezdzic , wyobraz sobie ze niektorych stac na dwa auta.

     • Olala..to sie wnerwił człowiek. Źyczę miłego weekendu. W tych dwóch autach oczywiście.

 2. Ta …. w sali z widokiem na parking:)
  ;

 3. maryjazawszedziewica

  BOLID MAS WIEJSKICH