Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Walecznych: Zderzenie skutera z oplem. Jedna osoba trafiła do szpitala

W czwartek po południu na skrzyżowaniu ul. Węglarza z ul. Walecznych doszło do zderzenia skutera z autem osobowym. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 15 na skrzyżowaniu ulicy Walecznych z ul. Węglarza. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący skuterem jadąc ul. Walecznych w kierunku al. Sp. Pracy zderzył się z pojazdem osobowym marki Opel, którego kierowca poruszał się ul. Węglarza środkowym pasem ruchu, w kierunku ul. Rumiankowej.

Z informacji jakie uzyskaliśmy na miejscu zdarzenia kierowca opla wjechał na skrzyżowanie wprost przed jadący jednoślad.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego straż pożarna i policja. Kierujący skuterem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut występowały niewielkie utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2017-06-01 16:45:34
(fot. nadesłane Ruda, lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. na tym skrzyżowaniu aż prosi się o sygnalizację, ruch jest tam olbrzymi odkąd jest połączenie z ul.Dożynkową.

  • Prosić o sygnalizacje mogą tylko tacy co nie mają pojęcia o przepisach, a znaki pionowe i poziome są dla nich jako ozdoby.

   • Mistrzkierownicy

    Najprawdziwsza prawda!

   • Prosić o sygnalizację mogą również piesi, bo znajomość przepisów wśród kierowców jest fatalna, a zeby bezpiecznie przejść z dzieciakami przez ulicę, trzeba czekać pare ładnych minut – chyba, ze się wejdzie na ulicę.

  • I zapory i okopy.

  • Tak ? to spróbuj wyjechać ze Strzembosza w Walecznych w godzinach szczytu.. Jest to nie realne bez wymuszenia pierwszeństwa, bo jak nie jadą z walecznych to jadą z węglarza.
   Wszyscy kierowcy po paru minutach rezygnują i jadą na górą i robią nawrotkę koło stokrotki.. sygnalizacja jest tam potrzebna, ale czasowa, tzn aby była aktywna tylko między 14 a 17.

 2. będą światła będą korki. Jak ktoś nie umie jeździć to się rozbije. A potem będzie bardziej myśleć 🙂

 3. Edek Z Fabryki Kredek

  Tam nie jest potrzebna sygnalizacja świetlna tylko po prostu rondo.

 4. ino rondo only