Al. Kraśnicka: Wjechał rowerem na czerwonym, potrącił go ford

W sobotę na al. Kraśnickiej doszło do potrącenia rowerzysty. Mężczyzna wjechał na skrzyżowanie ignorując sygnalizację świetlną.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 20 na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Parysa. Kierujący fordem jadąc al. Kraśnicką w kierunku centrum zderzył się z jednośladem poruszającym się ul. Parysa w stronę ul. Zwycięskiej. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Cyklista z obrażeniami ciała trafił do szpital.

Jak wstępnie ustalono mężczyzna kierujący rowerem zignorował czerwone światło i wjechał na skrzyżowanie wprost pod forda, nadjeżdżającego od strony Kraśnika. Kierowca auta osobowego był trzeźwy. Trwa ustala dokładnych okoliczności wypadku.

2015-12-05 21:15:14
(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. Kierowca Forda był trzeźwy, a rowerzysta ?

 2. policjant badający alkomatem rowerzystę stwierdził, że kierujący jednośladem był trzeźwy.

 3. jest ryzyko jest zabawa 😀

 4. Często zdarza mi się, że wyprzedzam innego rowerzystę na ulicy i ja zatrzymuję się na czerwonym świetle, a tu bokiem mnie wyprzedza i ładuje się na skrzyżowanie. Zdarzyło mi się na Racławickich, że gościa wyprzedzałem 3 razy i za każdym razem wyprzedzał mnie przejeżdżając na czerwonym, dodam że także byłem na rowerze. Niektórych to przepisy w ogóle nie dotyczą.

  • przyzwyczajaj się, rowerzystów i pieszych nie obowiązują żadne przepisy i obowiązki, oni mają tylko swoje prawa… podziękujmy propagandzie medialnej, a z wypadków z ich udziałem można jedynie się cieszyć, a dlaczego? Z prostej przyczyny – paru idiotów mniej. Pozdrawiam serdecznie przy tej okazji wszystkim rowerzystów i pieszych którzy są normalni i mądrzy, rozsądni i przestrzegający przepisów. Jakoś życie pokazuje że ktokolwiek usiadł za kierownicę auta to będąc w sytuacji pieszego czy rowerzysty potrafi zachować się na drodze, nie stwarza problemów i problemów tez nie widzi. Gorzej jest z tymi co tylko łażą… tacy najwięcej krzyczą jacy to piesi i rowerzyści poszkodowani.

 5. Jeden z tych co ma zawsze pierwszeństwo i to inni mają uważać. Buty i dobytek odleciały mu na kilka metrów, gdyby jechał 10 sekund później zakończyłby podróż na na autobusie i prawdopodobnie w kostnicy. Ciekawe czy to go czegoś nauczy/

 6. Rowerzysta wjechał od ulicy Parysa na czerwonym świetle przejechał 2 pasy na Al. Kraśnickich i wjechał w Forda. Wiem bo widziałem i udostępniłem film policji. Coś się facetowi porąbało i tyle może zobaczył strzałkę nie wiem ale był pewien, że miał zielone. Jak mi się uda to obrobię film i udostępnię. Ford jechał normalnie na zielonym i zgodnie z przepisami. Narobił problemów niewinnym ludziom.

 7. Piękny film. Od teraz będzie jeździł chodnikiem, a rower przeprowadzał. Dobrze mu tak. Specjalnie wjechał. Miał dużo szczęście ze białym autem wyhamował, bo inaczej zęby by z chłodnicy wydłubywał.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!