Al. Andersa: Wbiegł na przejście chcąc zdążyć na autobus. Potrącił go ford

Kolejne wieczorne potrącenie pieszego na ulicach Lublina. Tym razem ucierpiał 14-latek, który wbiegł na przejście dla pieszych.

Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 19:25 na al. Andersa w Lublinie. Na przejściu dla pieszych na wysokości ul. Kleeberga samochód osobowy potrącił pieszego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że dwóch nastolatków widząc nadjeżdżający autobus komunikacji miejskiej, wbiegło na przejście dla pieszych, chcąc zdążyć na przystanek.

Jadący w kierunku ul. Mełgiewskiej prawym pasem kierowca lexusa zdołał się zatrzymać, jadącej lewym pasem kierującej fordem kobiecie, manewr hamowania się nie powiódł. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja. Do czasu przyjazdu służb ratunkowych, pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili przypadkowi świadkowie zdarzenia.

Poszkodowany 14-latek został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, doznał m.in. niegroźnych obrażeń nogi. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności darzenia. Częściowo zablokowany jest jeden pas jezdni. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

_mg_2748

(fot. lublin112)
2016-10-21 20:22:07

Zobacz również

10 komentarzy

 1. znowu baba? No tak… Ślisko, ale zapierdzielajmy bo co? Głupia baba i głupsze małolaty…

 2. GŁUPOTA LUDZKA NIE MA OGRANICZEŃ – NA MARGINESIE UŻYTE SFORMUŁOWANIE „manewr hamowania się nie powiódł” OZNACZA, ŻE W FORDZIE BYŁY USZKODZONE HAMULCE – CZY J.POLSKI JEST ZA TRUDNY

 3. Szkoda jednego i drugiego…typowy pech dwojga osób…

 4. „na wysokości ul. Kleeberga samochód osobowy potrącił pieszego”, „Wbiegł na przejście chcąc zdążyć na autobus. Potrącił go ford” No kierowca przecież niewinny „to nie ja to ford go potrącił” 🙂 PLIZZZ KIERUJĄCY FORDEM POTRĄCIŁ!!!! To tak jak bym przed sądem powiedział że to mój nóż zabił a nie ja 🙂

  • Fajna stronka Lublin112, ale większość komentujących to poziom przedszkolny. Pozdrawiam wszystkich agresantów komentujących na tej stronie. 🙂

 5. Czyli klasyczne omijanie pojazdu który zatrzymał się w celu przepuszczenia pieszego. Wbiegnięcie chłopaka nie ma tu nic do rzeczy, bo omijanie i wyprzedzanie auta przed przejściem jest zabronione.

 6. A gdzie byli rodzice owych głupich dzieciaczków, których jak widać za łapki nawet przez przejście trzeba przeprowadzać, przynajmniej do „osiemnastki”.
  Studentów dłużej.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL