Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Akcja ratunkowa w Niedrzwicy Dużej. Na środku drogi lądował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

W Niedrzwicy Dużej nieopodal Lublina, na środku drogi, lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa akcja ratunkowa, w którą zaangażowani są też strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 16.00 w Niedrzwicy Dużej w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że dziecko znajdującej się w jednym z lokali straciło przytomność.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Maszyna lądowała na głównej drodze w miejscowości. W związku z tym nie ma przejazdu w obu kierunkach przez Niedrzwicę Dużą.

Cały czas trwają działania ratowników. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilkadziesiąt minut. Jak nam przekazano, trwa walka o życie nastoletniego chłopca.

Akcja ratunkowa w Niedrzwicy Dużej. Na środku drogi lądował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

fot. nadesłane Klaudia

Akcja ratunkowa w Niedrzwicy Dużej. Na środku drogi lądował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

fot. nadesłane Adrian

 

Autor: redakcja

13 komentarzy

 1. Te tłumy to gapie.
  Mam nadzieję, że są to osoby które udzielały pomocy.

 2. Niestety życia chłopca nie udało się uratować:( [*]

 3. Właściciel tej pizzerii reanimował chłopca i robił co mógł żeby przywrócić chłopcu funkcje życiowe. Skoro tego nie widziałeś to się nie wypowiadaj, bo Pan Karol dał z siebie wszystko!

 4. Wielkie uznania dla właściciela pizzerii, który robił wszystko co mógł by pomóc chłopcu, z wielkim zaangażowaniem i determinacją próbował przywrócić mu funkcje życiowe. ;(

 5. Straszna tragedia.Wyrazy współczucia dla całej rodziny.😪😪😪

 6. Co oni tam dają do tej pizzy?

 7. Myślałem że straż i śmigłowiec przyjeżdżają do wypadków a z artykułu wynika że chłopak stracił przytomność ? Wyrazy współczucia

 8. Eliksir Fauciego

  … był zaszprycowany cudownym preparatem od Gatesa?

Dodaj komentarz