Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wystarczy zapał i pewność siebie. Akademickie Radio Centrum prowadzi nabór

Kto marzy o rozpoczęciu przygody z dziennikarstwem radiowym, ma ku temu doskonałą szansę. W sobotę odbędzie się nabór do Akademickiego Radia Centrum.

W najbliższą sobotę, 18 marca, w Chatce Żaka przy ulicy Radziszewskiego 16 w Lublinie, odbędzie się nabór osób zainteresowanych rozpoczęciem przygody dziennikarskiej. Akademickie Radio Centrum poszukuje bowiem do swojego zespołu pasjonatów dziennikarstwa radiowego. Zainteresowani będą mogli spróbować swoich sił w redakcjach informacji, kultury, sportu oraz muzycznej.

Wystarczy nie bać się nowych wyzwań, posiadać dużo pewności siebie, mieć mnóstwo chęci oraz zapał do pracy a także podstawową wiedzę. Doświadczeni dziennikarze przekażą wszystkie niezbędne informacje, jak też nauczą tworzenia materiałów, które będą potem wykorzystywane na antenie.

Harmonogram sobotniego naboru przedstawia się następująco. O godzinie 9:00 ruszą spotkania z osobami do redakcji informacyjnej, o 11:00 do redakcji kulturalnej, o 13:00 do redakcji sportowej, zaś o godzinie 15:00 do redakcji muzycznej. Należy zabrać ze sobą CV.

(fot. pixabay.com)
2017-03-13 21:38:05

8 komentarzy

  1. Radio Centrum coraz bardziej schodzi na psy. Codziennie jakiś nowy spiker-świeżak, który myli się i jąka co kilka minut, a swoją drętwą i jałową gadką potrafi zanudzić na śmierć. Widocznie nikt u nich nie chce zostać na dłużej, skoro ciągle prowadzą te swoje śmieszne nabory. Szkoda, kiedyś to było fajne radio, teraz kojarzy się ze studencką amatorszczyzną.

  2. może hajs nie za wielki, chyba część prezenterów przeszła do Free. Fakt, czasem przynudzają

  3. starszy odgarniacz do spraw zabiegania

    Oczywiście lepsze jest radio kr(eska) i 20 razy te same numery każdego dnia? Albo vox i cicho z pola co chwilę? Nie podoba się to nie słuchaj… Nie słuchasz, nie komentuj…

    • A jakim prawem zabraniasz komentować ? Jeszcze to jest wolny kraj i mamy prawo do wypowiedzi !!

  4. Powinni zmienić nazwę na Radio-Lipa

  5. Jedyne radio, które nie atakuje milionem reklam. Poza tym porządna muzyka i niezłe audycje autorskie. Chociaż prezenterzy czasem faktycznie farmazony opowiadają 😉