690 680 960

76-latek wjechał oplem w 73-latkę na przejściu. Kobieta trafiła do szpitala

W minioną sobotę w Świdniku doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w minioną sobotę na ul. Racławickiej w Świdniku. Służby ratunkowe około godziny 7:30 otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszej na przejściu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 76-letni mieszkaniec Świdnika kierujący pojazdem marki Opel uderzył w znajdującą się na przejściu dla pieszych 73-letnią świdniczankę.

Zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowaną kobietę do szpitala. Kierujący oplem był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Świdnik)

11 komentarzy

 1. Czyżby tak wyglądały „końskie zaloty” w tym wieku?

 2. W jakim celu najeżdża się kawałkiem samochodu na chodnik, czy krawężnik jak w tym przypadku? Jaki to ma sens? Co najmniej kilkanaście procent kierujących „cumuje” pojazdy w ten sposób, ale wyjaśnienie nie mogę się doczekać, dlaczego tak robią?

  • To takie złudzenie. Ze jak tak staniesz to usprawniasz ruch.Nie wiem jakie to ma znaczenie przy i tak zablokowanej drodze po wypadku

  • Krzysztof,, Ochota,,

   Dokładnie. Albo się całkowicie ustawia auto za krawężnik aby nie blokować, albo najbliżej kołami przy krawężniku w tym przypadku. Na zdjęciu wygląda to okropnie brzydko i niebezpiecznie 🤣

  • Żeby głupi miał zagadkę A przepraszam mądry ma zagadke

 3. rolnik szuka zony – wersja dla spaliniarzy

 4. Można powiedzieć, że rówieśnicy:)

 5. Powinna być selekcja naturalne ale skoro nie działa to bozia daje znać, że już wystarczy…

 6. Kobieta zmarła.

 7. Jedno i drugie ślepe. Zabrać dziadkowi kwity a babcię pod klucz.

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas