690 680 960

7 września na Arenie Lublin zostanie rozegrany mecz U-21 Polska – Izrael (wideo, zdjęcia)

Podczas wtorkowej konferencji prasowej na Arenie Lublin prezydent miasta Krzysztof Żuk wspólnie z prezesem Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewem Bartnikiem przekazali informacje ważne dla kibiców piłki nożnej. Otóż 7 września na lubelskim stadionie zostanie rozegrany mecz U-21 Polska – Izrael.

We wtorek rano, podczas konferencji prasowej zorganizowanej na Arenie Lublin, prezydent Lublina Krzysztof Żuk wspólnie z prezesem Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewem Bartnikiem poinformowali, że mecz U-21 Polska – Izrael zostanie rozegrany na lubelskim stadionie.

Jak zaznaczył prezydent Lublina, prezes PZPN Zbigniew Boniek wielokrotnie mówił o tym, że Lublin jest w sferze zainteresowanie zarządu PZPN, by organizować w Lublinie imprezy mające rangę narodowego turnieju.

– Chcieliśmy zakomunikować z panem Zbigniewem Bartnikiem członkiem zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, który jest naszym ambasadorem w Warszawie, że 7 września 2021 r. reprezentacja Polski do lat 21 rozegra tutaj mecz z reprezentacją Izraela. Wracamy zatem do świetnie odbieranych przez nasze środowisko kibiców meczów reprezentacji – powiedział prezydent Lublina.

Krzysztof Żuk zaznaczył, że na stadionie panowała zawsze świetna atmosfera i doping. Dodał również, że jest szansa, iż na Arenie Lublin zobaczymy rozgrywki piłki nożnej kobiet. Nad takim projektem pracuje prezes Zbigniew Bartnik.

 

(fot. wideo lublin112.pl)

23 komentarze

 1. a czy czy wiecie że utrzymanie areny kosztuje rocznie ponad 20 mln zł!!! ? przecież to jest porażka .. ten stadion jest jak „miś na miarę naszych możliwości” ważne żeby był a że ogromne straty generuje to już co tam STAĆ nas;] chore i my płacimy za to: same podwyżki: woda, śmiecie, prą, prakingi itp itd …. bo przecie trzeba pokryć tego molocha ,, jak i inne obiekty: mosir basen, wrotków , ice mania! to są ogromne mln zł w plecy i utrzymania! jestem za sportem ale jak się jest bogatym miastem a nie biednym jak mysz kościelna ! a zarządznie to już inna bajka.. jak sie nie umie i wciska krewnych to tak to „działa” 🙁 chore!

  • jaka jest prawda

   Skoro dysponujesz dokładnymi danymi to może przedstaw dokładnie jak wygląda sytuacja.
   To znaczy w każdym roku rozliczeniowym podaj koszty utrzymania ale również jakie były przychody.
   Sklep, kawiarnia czy zakład produkcyjny też ma swoje koszty utrzymania.
   Ale wypracowuje również zyski.
   Podaj jakie zyski były w Arenie Lublin (tylko nie zmyślaj) w poszczególnych latach.

 2. Kto wygra? … nasi:)))

 3. Zabawne, że wystarczy zaledwie kilkadziesiąt lat żeby ofiara stała się katem.

  • oni katem stali się w 3 lata po zakończeniu II WŚ, kiedy ONZ ulokowało ich w Palestynie.

 4. Brak informacji, której drużynie będzie kibicować „szalikowiec” z Jakubowic.

 5. A Łysy wszystko robi tylko nie Rondo Honorowych Krwiodawców. Łysy?!

 6. To ile miasto dołoży do tej imprezy?

 7. Deweloper łysy

  Boniek ratuj bo zadłużenie mnie przerasta.

 8. Tylko żeby piłką strzelali a nie rakietami.

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas