Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

15-latka uderzyła motocyklem w tył mazdy. Śmigłowcem LPR trafiła do szpitala

15-latka bez uprawnień do kierowania motocyklami uderzyła yamahą w tył osobowej mazdy. Nastolatka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16:30 na ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z pojazdem osobowym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 15-latka kierująca motocyklem marki Yamaha uderzyła w tył poprzedzającego ją samochodu osobowego marki Mazda. W chwili zdarzenia kierujący autem 21-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska zatrzymał samochód przed oznakowanym przejściem dla pieszych. Jak ustalili mundurowi nastolatka nie posiadała uprawnień do kierowania motocyklem.

15-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

36 komentarzy

 1. Dziewczyna mogłaby się uczyć jeździć na skuterach i na motorynkach. Na takie maszyny jeszcze będzie miała czas…

  • Ten motorek to 125 a jej prędkość była nie większa niż 40km/h prawo jazdy miała na mniejszą pojemność i niestety stało się co stało

   • A to spoko. Na zdjęciu ten motocykl wyglada powazniej. Duzo zdrowia zycze!

   • Xvxdamn
    Gwno mnie obchodzi na co miała na co nie. *** spowodowała wypadek więc nawet na mniejszą pojemność nie powinna wsiadać. Widocznie za głupia na poruszanie się po drogach publicznych jak i większość „kierujących”.
    Jak będziesz uczestniczyć w takim wypadku tylko np.ktoś ciężarówką ściągnie cię z przejścia to napisze „Miał/a prawo jazdy na kat.B-nie wypowiadaj się”. Poziom z*ebilnienia narodu rośnie i widać to po komentarzach-nie nadajesz się do czegoś-nie pchaj się-nie rób kosztów i problemów niewinnym ludziom.

   • Czyli jeśli mając prawo jazdy kategorii B wsiądę w TIRa i spowoduję wypadek, to też będziesz mnie bronił, mówiąc, że prawo jazdy miałam, tylko na inną kategorię i stało się, co się stało? Czyś Ty, chłopie, oszalał?

 2. Nie patrzył w lusterka i masz babo placek…

  • Pomyliło ci się coś to karatoria AM ma ograniczenie prędkości do 45km/h , motocykle 125 czyli A1/B(po 3 latach) mają jedynie ograniczenie mocy 11Kw o raz stosunku mocy do masy nie przekraczającej 0.1. A na tym zdjęciu widzimy ze motocykl ma wyraźny napis na owiewce R125 czyli kategoria A1, na którym minimalny wiek to 16 lat. Skoro sprawczyni wypadku ma 15 lat , nie posiadała uprawień wiec rodzice pożałują gorzko tej decyzji o ile nie dostanie jedno z nich kary w zawieszeniu

 3. 15-latka, na co miała prawo jazdy? Na, rowerek biegowy?

 4. Czy wiadomo co z dziewczyną? Żyje?

 5. Motocyklisci jeżdżą środkiem albo przy lewej stronie swojego pasa bo kierowcy puszek wybijają sie obok motocykla i spychaja na pobocze drogi