690 680 960

120 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w kraju, w tym 6 w woj. lubelskim. Nie żyją dwie osoby

W sobotę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 120 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. W szpitalach w Częstochowie i Raciborzu zmarły dwie kolejne osoby.

– Mamy 120 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 50 osób z woj. śląskiego, 16 osób z woj. wielkopolskiego, 14 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. zachodniopomorskiego, 9 osób z woj. pomorskiego, 6 osób z woj. lubuskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. świętokrzyskiego – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

 

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie woj. lubelskiego dotyczą:

– dwóch kobiet w przedziale w wieku 41-60 lat z powiatu lubelskiego,
– kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu kraśnickiego,
– mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu łukowskiego,
– mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu puławskiego,
– mężczyzny powyżej 61 lat z powiatu opolskiego.

Wszystkie osoby są w stanie dobrym i miały styczność z przypadkiem potwierdzonym.

– Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci kolejnych dwóch osób zakażonych koronawirusem. Są to: 67-letnia kobieta z Częstochowy i 88-letnia kobieta hospitalizowana w Raciborzu, która miała choroby współistniejące – przekazał resort zdrowia.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 3503/73 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

(fot. pixabay.com)

41 komentarzy

 1. Banda durniow! Za tydzień, dwa. Jak roleta się u nas piekło to będą wam wmawiać że to dlatego że nikt nie siedzial w domu! Brednie. Włosi siedzieliśmy w domu. Hiszpanie siedzieli w domu. Francuzi siedzieli w domu. Niemcy również! Prawda jest taka ze to u nas będzie tosamo i niema odwrotu. Pobiegać, czy pojeździć rowerem POJEDYNCZO można! Jest super pogoda nikt normalny nie wytrzyma siedzenia w domu., jeśli na codzień nie pracuje. A co będzie z dziewczynami kobietami, potym wszystkim.? ..Grube balony wyjdą na ulice…..

  • Nie spinaj się, nawet jak po epidemii został byś jedynym samcem w promieniu 100 km to i tak nie poruchasz. Nawet tych grubych.

  • jak to po wojnie, wtedy dziewczyny w końcu będą mogły wykorzystać swój jedyny kapitał, dlatego korzystając z kwarantanny powinny uczyć się ładnie czesać i przycinać, żeby esteta miał przyjemność również wizualną. z organoleptyką to różnie bywa … niestety.

   a co nader ważne, dbać o to żeby nic nie złapać, żeby zwycięzcy mieli w co.

 2. Ej patogen radez vous po zarazie. Dawno się tak nie ubawilam! 😂

 3. No to pięknie, mamy randkę 😁 ładna- jak dozyjesz, to się przekonasz. Nie będę się sama reklamować, bo to nie ładnie.
  Pozdro😘

 4. ten … ja tutaj cały czas jestem 🙂

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas