Nie żyje piesza potrącona przez fiata. Kierowca uciekł z miejsca wypadku

Wieczorem w miejscowości Gęś samochód osobowy potrącił pieszą. Kierowca nie udzielając pomocy odjechał z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 17. w miejscowości Gęś w gminie Jabłoń w powiecie parczewskim. Na lokalnej drodze kierujący najprawdopodobniej fiatem uno potrącił kobietę. Piesza w wyniku ciężkich obrażeń zmarła na miejscu zdarzenia.

Kierujący pojazdem nie udzielając pomocy poszkodowanej odjechał w nieznanym kierunku. Świadkowie wypadku powiadomili o wszystkim służby ratunkowe. Udało im się także zapamiętać numery rejestracyjne pojazdu. Trwają poszukiwania kierowcy.

W miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze parczewskiej drogówki, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności potrącenia.


Większy widok mapy

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-11-07 18:22:49

Zobacz również

24 komentarze

  1. Dzisiaj. Palikije.Godzina koło 17.Poboczem idzie parę osób starszych…o zgrozo ciemno a Oni na czarno.Ledwo co objechałam.Kiedy ludzie zrozumieją że Oni widzą auto bo ma światła ale ich do cholery nie widać.Nie czepiajcie sie tych co o kamizelkach piszą.Jak widzę dziadków w nich to aż mam ochotę uścisnąć bo już traciłam wiarę że są jakieś homo sapiens.Może kierowca był pijany,może zwyczajnie nie zauważył i uciekł bo stracił głowę.Trudno powiedzieć ale na pewno go znajdą.

    • Kacha, wlasnie. Wymyslaja kamizelki. A teraz kazdy tego kierowce zrowna z ziemia, bo pijany, bo uciekl, beda klamac zeby mu dowalic.

  2. mowia, ze fiat, taki sam a inne numery rejestracyjne niz zatrzymany, może pech chcial, ze inny to zrobił a wszystko poszło przy okazji na chłopaka, ponoć niska osoba kierowała, moze znalazł sie w nieodpowiednim czasie i miejscu,

  3. stop pijanym kierowcom

    Największą winę ponosi według mnie sklepowa.Skoro wiedziała ,że są zdolni do jeżdżenia po pijanemu samochodem powinna im wcale tego alkoholu nie sprzedawać. I wtedy nie doszło by do takiego wypadku.A ponieważ nie dała im tego alkoholu po raz trzeci pojechali w inne miejsce

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew