Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Życia motocyklisty nie udało się uratować. Zderzył się z audi, zmarł w szpitalu (zdjęcia)

W szpitalu zmarł 28-latek, który został ciężko ranny we wczorajszym wypadku, jaki miał miejsce w Krasnymstawie. Mężczyzna poruszał się motocyklem i zderzył się z audi, którego kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Lekarzom nie udało się uratować życia motocyklisty, który został ciężko ranny w piątkowym wypadku, jaki miał miejsce w Krasnymstawie. Jak już informowaliśmy, przed godziną 17 na ul. Lwowskiej, w pobliżu skrzyżowania z drogą krajową nr 17, zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi 19-latek jechał ul. Lwowską i wykonywał manewr skrętu w lewo. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się z naprzeciwka motocykliście. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Kierujący motocyklem marki Yamaha 28-latek z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Od razu trafił na stół operacyjny. Jego obrażenia były jednak tak poważne, że nie udało się uratować życia mężczyzny. W zdarzeniu poszkodowana została również pasażerka audi. Młoda kobieta doznała jednak niegroźnych obrażeń ciała.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Przez ponad 6 godzin droga wojewódzka nr 812 była w tym miejscu całkowicie zablokowana.

Życia motocyklisty nie udało się uratować. Zderzył się z audi, zmarł w szpitalu (zdjęcia)

(fot. Policja Krasnystaw, OSP Zastawie)

40 komentarzy

  1. Za wolno jechał tym motorem . Jakby zamiast 150 km/h jechał 200 to by zdążył przed Audi i po kłopocie…

  2. Brak koncentracji +nadmierna prędkość =tragedia

  3. Tragedia i współczucie dla bliskich. Wszyscy od czasu do czasu popełniamy jakiś błąd i zazwyczaj nie mają one tragicznych następstw. Kierowca osobówki na pewno zajechał drogę, ale należy pamiętać, że nie da się ocenić prędkości innego pojazdu patrząc sekundę, przyjmujemy, że jedzie z prędkością podobną do innych pojazdów, jeżeli dużo szybciej to jest problem. Są jakieś plotki odnośnie posiadania prawka na motocykl i zawodu ofiary.

  4. Jazda samochodem to nie tylko używanie pedałów gazu i hamulca. Włączcie mózgi!!!
    A wszyscy użytkownicy drogi beda bezpieczni.
    Przepisy są po to by się do nich stosować….

  5. A ja Wam wszystkim napiszę tak.Nieoceniajcie innych bo nie wiecie co Was w życiu jeszcze czeka.Możecie jeszcze kiedyś być sami na miejscu motocyklisty lub kierowcy Audi.Wszyscy jeździcie zgodnie z przepisami.Śmieszne nikt nie jeździ aż tak idealnie .

  6. W środę pogrzeb ☹️

Z kraju