Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zwrócił na siebie uwagę, bo nie miał maseczki. Policjanci znaleźli przy nim amfetaminę

Parczewscy policjanci zwrócili uwagę na młodego mężczyznę bez maseczki zasłaniającej usta i nos. Jak się okazało w trakcie szczegółowej kontroli, 23-latek miał przy sobie amfetaminę.

W miniony piątek wieczorem przy ulicy 11 Listopada w Parczewie policjanci zawrócili uwagę na mężczyznę, który nie miał założonej maseczki. Gdy mundurowi podeszli bliżej, aby zwrócić mu uwagę zauważyli, że ten popija piwo.

Już w trakcie rozmowy z policjantami mężczyzna zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. Okazało się, że przyczyną takiego zachowania były narkotyki, które 23-latek trzymał w kieszeni. Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Siemień i doprowadzili go do komendy. Policyjny test wykazał, że posiadana substancja to amfetamina.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za brak maseczki i spożywanie alkoholu w miejscu publicznym został ukarany mandatem karnym.

(fot. pixabayc.com)

6 komentarzy

  1. To jak ktoś nie nosi maski to milicja odrazu mu pyra po kieszeniach?dziki kraj

  2. mógł sobie jeszcze baner wywiesić. mam nadzieję, że taki imbecyl nie pójdzie siedzieć na parę lat na koszt państwa, tylko zasądzą mu roboty społeczne…

  3. Siedzi patus przy jednej z głównych ulic, wali browara, białe w kieszeni… IQ over 9000.

  4. Uk, to raczej odwrotnie, wiadomo kto nie nosi maseczek

  5. zryty beret

  6. Jak nic pisior