690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów osobowych na łuku drogi. Do szpitala trafiły dwie osoby (zdjęcia)

W miniony piątek w Sawinie doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 14 w miejscowości Sawin w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 80-latek kierujący samochodem marki Toyota na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Volkswagen, którym kierowała 48-letnia kobieta.

Do szpitala trafił kierowca toyoty oraz pasażerka z tego pojazdu. Dwie kobiety podróżujące drugim samochodem nie odniosły poważniejszych obrażeń. Policjanci ustalają przyczyny i dokładny przebieg zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

(fot. Policja Chełm)

Jeden komentarz

  1. Tu nie chodzi o wiek tylko sposób jazdy na zakrętach. Wielu kierowców ścina zakręty zamiast jechać swoją połową jezdni.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi